Kino Xd

7D interaktywne kino xd ma potężną funkcję, możesz zobaczyć poprzedni film 3D, 5D, możesz także grać w ekscytujący film interaktywny 7D. Jedna osoba może wchodzić w interakcje z filmem,
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

kino xd

7D interaktywne kino xd   ma potężną funkcję, możesz zobaczyć poprzedni film 3D, 5D, możesz także grać w ekscytujący interaktywny film 7D. Jedna osoba może wchodzić w interakcje z filmem, może też PK ze sobą, to prawdziwe i ekscytujące, lubisz bohatera filmu, każdy twój ruch jest związany z postępem filmu, baw się nim z niewyczerpaną zabawą.


Xd Cinema 7d.jpg

Servo na pełną dynamiczną platformę

platforma kinowa xd może być dokładnie symulowana nachylona do przodu, opierając się grzbietem i lewym oparciem, opadając, opadając, uderzenia, wiatry, woda, zamiataj nogę, z powrotem wiadro, shocjuj na dole i więcej, w pełni synchronizuj z działką.

Xd Cinema seats.jpg

Zastosowanie kina xd

Wynalazek projektora do kina domowego pozwolił nam być inwokowanym w świecie wirtualnej rzeczywistości, a ta technologia jest doskonałym połączeniem obrazów 3D i efektów specjalnych, stworzonych przez specjalne wyposażenie ludzkich organów percepcyjnych.

Czułem efekty, takie jak wiatr, deszczowanie, latanie śniegiem, błyskawice miga, symulacja mgły, latanie bąbelkami, dmuchanie powietrzem, osadzenie wibracji, wibracje wsteczne itp. W tym samym czasie doświadczymy emocjonującego ruchu dynamicznych siedzeń, które zmuszają nas do fantastycznego świata.

Dla urządzeń kinowych do kina domowego xd jest oparta na kinie 7d z większą liczbą efektów.
Możemy wybrać 6 miejsc, 8 miejsc, 9 miejsc, 12 miejsc, 16 miejsc, 18 miejsc, 24 miejsca, 32 miejsca, 64 miejsca i 72 miejsca dla kina 7D.


Xd Cinema draft.jpg


Zapytanie