Symulator ruchu

7D interaktywne ruchu simulator doświadczenie hall jest tylko 30 metrów kwadratowych, z 6-9 miejsc na widowni.
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Czym jest kino 7 dsymulator ruchu?

7D interaktywne ruchu simulator doświadczenie hall jest tylko 30 metrów kwadratowych, z 6-9 miejsc na widowni. Właściwości fusion 7D, 3D, 4D, 5D, przynieść klientom nowe stereo uczucie, efekty specjalne i interakcji z kinie, które widzowie mogą zmienić pod koniec filmu, poprzez rekwizyty w Twoich rękach i nazwaliśmy, że "można odtworzyć film".


7D Cinema.jpg


Funkcję kina 7Dsymulator ruchu

7D interaktywne ruchu symulator, można zobaczyć poprzednie 3D, 4D, 5D film, lub możesz grać do stymulowania 7D interaktywnych filmów, można grać w 3D fotografowania doświadczenie hall i 3D games-arena. Jesteś jak bohater filmu. Każdy Twój ruch jest ściśle związane z postępu filmu, i Ci się spodoba.


7D Cinema motion simulator.jpg


Dlaczego warto wybrać symulator ruchu

Ruchy i na ekranie historię rozszerzony przez wiatr i strobe efekty, aby zmaksymalizować zanurzenia gracza w atrakcją! Każde siedzenie posiada również zawiera dedykowany Wentylator powietrza cios efekty do zapewnienia, że gracz ma te same fajne wrażenia.


7d motion simulator.jpg

9d motion simulator.jpg


O mocy film

Guangzhou film Power Technology Co., Ltd specjalizuje się w symulatorze VR i 5d 7d kino dynamiczne 9 lat, Jesteśmy oddani VR rozwoju produktów, produkcji i sprzedaży i poświęcony zapewniają kompleksowe rozwiązanie Hall VR, który stwierdza, z wyboru lokalizacji i ozdoba, plan obiektu portowego, reklamy i promocji i tak dalej, nasze produkty zostały sprzedane do całego świata, a daleko do Europy, USA, Ameryka Południowa, Bliski Wschód, Azja Południowo-Wschodnia, itp krajów i regionów. Teraz najgorętszych VR Super Hero, VR, wyścigi i stojący VR challenger extreme Movie mocy są liderem branży.Zapytanie