6/9 Siedzenia 12D Kabina Xtreme Sinema 9D Ruch Ruchowy Symulator kinowy XD

6/9 Siedzenia 12d Cabin xtreme sinema 9d motion ride Kinematografia xd 9D kina prezentuje najnowsze technologie w Virtual Reality. Zamiast oglądać film, w rzeczywistości jesteś jego częścią! Czujesz, co widzisz, jak cała Platforma Symulatora porusza się odpowiednio do tego, co dzieje się na ekranie, jak ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

6/9 Miejsca siedzące 12d Cabin xtreme sinema 9d motion ride Symulator kina domowego xd

image001.jpg

Kino 9D przynosi najnowsze technologie w wirtualnej rzeczywistości. Zamiast oglądać film, w rzeczywistości jesteś jego częścią!

Czujesz, co widzisz, ponieważ cała platforma symulatora działa odpowiednio do tego, co dzieje się na ekranie podczas oglądania dowolnego z 10 filmów z interaktywnymi okularami 3D. Jednocześnie ponad 7 różnych efektów specjalnych sprawia, że nasze filmy jeszcze bardziej "realne" i radosne. Krótkie przejażdżki filmowe zajmują około 8 minut i są dość intensywne. To jedyny symulator na świecie z niezrównanymi ruchami. Nasze symulatory najnowszej generacji sprawiają, że takie upuszczanie sprawia, że jesteś ekscytującym uczuciem rollercoastera niższego brzuszka.


Jeszcze nie próbowałeś? Przyjdź do kina 7D Cinema.
Nadaje się dla wszystkich grup wiekowych i świetna zabawa dla całej rodziny!

image003.jpg

image005.jpg

image007_副本.jpg

image009_副本.jpg

image011.jpg

Guangzhou Movie Power Technology Co Ltd została założona w 2008 r., Jest profesjonalnym rozwoju i produkcji 4d 5d 7d 9d kin i symulatora vr. Jesteśmy wielkim producentem profesjonalnych, w tym dział produkcji, Dział R & D, Dział Technologii, Dział Sprzedaży i Marketingu, Pokoje wystawowe i sklepy detaliczne.


Profesjonalny serwis
Nasi kluczowi członkowie firmy mają ponad dziesięć lat doświadczenia w tej branży, w tym w produkcji. Sprzedaż i marketing, współpraca na miejscu i rozwój produktu. Po latach starań firma Movie Power z powodzeniem opracowała wiele rodzajów maszyn zręcznościowych i jest szanowana w branży.


Zapewnienie jakości
Posiadamy certyfikaty CE, nasza fabryka jest kontrolowana przez SGS. Sprzedajemy do ponad 130 krajów. Powodzenia, aby wybrać Movie Power jako swojego partnera.


Zapytanie