Kino interaktywne Movie Power 7d

Kino interaktywne Movie Power 7d

Kino interaktywne Movie Power 7d Wynalezienie interaktywnego kina 7d pozwoliło nam zanurzyć się w świecie wirtualnej rzeczywistości. Ta technologia to idealne połączenie obrazów 3D i efektów wytwarzanych przez specjalne urządzenia z ludzkimi narządami percepcyjnymi. Całkowicie angażujesz się w ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Kino interaktywne Movie Power 7d

Wynalezienie 7d kina interaktywnego pozwoliło nam zanurzyć się w świecie wirtualnej rzeczywistości. Ta technologia to idealne połączenie obrazów 3D i efektów wytwarzanych przez specjalne urządzenia z ludzkimi narządami percepcyjnymi.


Kino 7d (50) .jpg

Stajesz się całkowicie zaangażowany w to, co dzieje się na ekranie, i czujesz ruchy, promienie słońca, wiejący wiatr i wilgotne powietrze morskiej bryzy itp.


Nasze interaktywne kino 7d oparte na trójwymiarowym kinie / teatrze 3D i profesjonalnych fotelach / fotelach hydraulicznych z funkcją dynamiki i dynamiki dodało różne rodzaje efektów środowiskowych, w tym: błyskawice, deszcz, śnieg, dym / mgła, bąbelki, upuszczanie, wibracje, podmuch powietrza, mgła spray, łaskotanie nóg, wiatr uszu, dźwięk ucha itp.


Zapraszamy do odwiedzenia naszej fabryki, zobaczysz naszą jakość jako naszego technika budowy 5D / 7D / 9D / XD, kina / teatru przy użyciu najlepszych materiałów.

7d cinema (48) .jpg

Czym jest kino interaktywne 7d

1) Interaktywne kino 7D jest również nazywane kinem XD. Możesz także nazwać kino 7D to interaktywna gra.

2) interaktywna gra kinowa 7D to zmodernizowana branża podstawowa w technologii kina 5D, składająca się z trójwymiarowej folii i otaczającego środowiska symulacji.

3) Kina 7D mają zaawansowaną technologię, duży motyw i mają duży wpływ na funkcje ekranu w porównaniu z innymi rodzajami kin.
4) Musisz grać w grę z bronią. Po prostu strzelanie do potworów, aby uzyskać ostateczny cel.

5) Kabina kinowa 7D zawiera wiele części, jak poniżej:

System wyświetlania ekranu: profesjonalny metalowy ekran dla kin stereofonicznych, może skutecznie przeciwdziałać zakłóceniom otoczenia, a czas pracy jest bardzo długi.

System siedzeń: ponieważ jest opracowany z konstrukcją 6DOF, może zapewnić dynamiczny efekt z 12 kierunkami, 36 kombinacjami i 72 ruchami.

Centralny system sterowania: główną częścią tego systemu jest oprogramowanie sterujące, które może wykonać wszystkie urządzenia jako całe kino 5D, skutecznie kontrolując wyświetlanie filmu, dynamiczne siedzenia, sprzęt efektowy, sprzęt dźwiękowy.

System efektów specjalnych: obejmuje wiele urządzeń efektowych, takich jak piorun, piorun, maszyna do śniegu, maszyna do baniek mydlanych, maszyna przeciwmgielna i maszyna do wytwarzania wiatru.

System dźwiękowy: zapewniamy sprzęt dźwiękowy w postaci ścieżki dźwiękowej 5.1, najbardziej zaawansowanego sprzętu dźwiękowego używanego w kinach.

Inne akcesoria: okulary 3D, wieszak i inne.

7d cinema (6) .png7d cinema (3) .png

Zapytanie