Kino 7d na sprzedaż

Kino 7d na sprzedaż

5 korzyści dla kina 7d dla bogactwa 1. Projekty kreatywne mają największą przewagę nad konkurencją Nowe, zaawansowane technologicznie produkty filmowe i telewizyjne zaspokajają psychologiczne potrzeby konsumentów i są pełne nowości, które są ekskluzywne, nowatorskie, pełne przygód i interaktywne. Punkty sprzedaży produktu ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

5 korzyści dla kina 7d do bogactwa


1. Projekty kreatywne mają największą przewagę konkurencyjną

Nowe, zaawansowane technologicznie produkty filmowe i telewizyjne zaspokajają psychologiczne potrzeby konsumentów i są pełne nowości, które są ekskluzywne, nowatorskie, pełne przygód i interaktywne. Punkty sprzedaży produktów są wybitne, bardzo aktualne, mają silne przewagi konkurencyjne w branży i wzbogacają zapotrzebowanie rynku filmowego i telewizyjnego.


7d cinema (9) .png


2. nieograniczona hulanka, nowy punkt wrzenia narodowej rozrywki

Interaktywny teatr 7D to nowatorski projekt rozrywkowy. Treść filmu obejmuje wiele różnych rodzajów i odbiorców, niezależnie od wieku. Sztuczka i aktualność produktów high-tech przyciągają wzrok klientów. Rynek jest ogromny, a przestrzeń dla zysku jest znaczna.


3. Niskie koszty inwestycji i wysoka efektywność przychodów

Projekt ma charakter niskich kosztów inwestycji, szybkiego efektu, niskiego ryzyka i rentowności w krótkim okresie. Jest to produkt, który jest podatny na drażliwość na miejscu. Efektywność przychodów jest bardzo dobra.


Kino 7d (76) .jpg


4. Funkcja inteligentnego zarządzania statystykami

Skrzynka pocztowa automatycznie zgłasza dzienny dochód operacyjny w czasie rzeczywistym, a pomiar grawitacji fotela teatralnego automatycznie rozpoznaje liczbę wyświetleń, aby zapewnić dokładność kont. Inteligentne, naukowe, dokładne, humanitarne zarządzanie statystykami, nie potrzebujesz więcej uwagi.


5. Państwo wspiera projekty high-tech z niewielkim ryzykiem

Projekty high-tech, do których kraj przywiązuje wagę, zwłaszcza w zakresie promocji i przenoszenia krajowych dziedzin zaawansowanych technologii, przy minimalnym ryzyku. Projekt jest także projektem kulturalnym i kreatywnym, który zaspokaja duchowe potrzeby ogółu społeczeństwa i ma dobrą politykę.

7d cinema (10) .jpg


Ekscytujące treści wideo

Podróże w czasie i przestrzeni, zagrażające życiu samochody, mumie, bitwy głębinowe i inne filmy wstrząsają każdym nerwem

Utrzymuj ciągłą aktualizację treści wideo i zachowuj entuzjazm klientów

Movie Power współpracuje z wieloma znanymi dostawcami treści, aby stale aktualizować zawartość filmu, wprowadzać nowe elementy, zachowywać entuzjazm starych klientów, przyciągać więcej konsumentów do doświadczenia i zyskiwać więcej.

Klienci reklamują się za darmo, uzyskują lepszą wydajność

Po tym, jak konsument doświadczy interaktywnej gry, system WeChat automatycznie wygeneruje dwuwymiarowy kod z informacjami, takimi jak zdjęcie konsumenta, ranking wyników gry, nazwa kina 7D i adres firmy. Konsumenci mogą z łatwością skanować kod QR za pomocą telefonu komórkowego. Możesz podzielić się doświadczeniem ze znajomymi za pośrednictwem Wechat, który nie tylko cieszy się dumą Twoich klientów, ale także daje Ci bezpłatną reklamę.

7d cinema (22) .jpg

Wendy.jpg

Zapytanie