Technologia Cinema 7d

Technologia Cinema 7d

Ostateczny ruch Nieskończona konkurencja Subwersja tradycyjnej koncepcji kina interaktywnego 7D Kino interaktywne Movie Power 7D to innowacyjne kino łączące ekstremalnie zaawansowane technologie z animacją 3D, scenami 5D, dynamiczną symulacją, sensorycznymi efektami specjalnymi oraz interakcją człowiek-komputer ....
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Ostateczny ruch Nieskończona konkurencja

Podważanie tradycyjnej koncepcji kina interaktywnego 7D


Kino interaktywne Movie Power 7D to innowacyjne kino łączące ekstremalnie zaawansowane technologie z animacją 3D, scenami 5D, dynamiczną symulacją, sensorycznymi efektami specjalnymi i interakcją człowiek-komputer. Idealnie kompatybilny z 3D, 5D, 7D, tworząc film, rozrywkę, interaktywny zintegrowany model biznesowy, aby tworzyć zyskowne nowe wartości biznesowe.7d cinema (66) .jpg


Cecha technologii kinowej 7d

Osobiście doświadczona, pełna emocji, spragniona krwi gra interaktywna

1. Jeśli jesteś w pięknej wizualnej uczty na miejscu

Wyraźna i realistyczna międzynarodowa prezentacja obrazu na najwyższym poziomie na wyciągnięcie ręki, żywe animacje 3D na żywo, 5-wymiarowa rzeczywistość przywracania rzeczywistości i dźwięk przestrzenny 3D idealnie dopasowane, aby osiągnąć najlepsze efekty dźwiękowe, wizualną prezentację idealnego dopasowania.


Kino 7d (63) .jpg


2. 12 rodzajów fajnych efektów specjalnych, prawdziwa rekonstrukcja scen filmowych

W filmie z technologią kina 7d pojawiają się efekty specjalne, takie jak wiatr i śnieg, błyskawice, woda i ogień, kolizje i biczowanie, a kino będzie wykonywać scenariusze czasu rzeczywistego w tym czasie, pozwalając widzom doświadczyć wciągających efektów fantasy. Umieszczony w filmie z odczuć wizualnych, słuchowych, węchu, dotykowej stymulacji całego ciała i roli lepszej interakcji.


7d cinema (44) .jpg


3. Dynamiczny bez granic, przeżyj szczytową swobodę huśtania

Używamy czułego serwo w czasie rzeczywistym, 6 stopni swobody, aby dokładnie wykonywać ruchome sceny pojawiające się w filmie. Dokładne symulowanie efektu pochylania się do tyłu, kołysania w lewo i prawo, penetracji podmuchu, uderzania w biodra itd. Oraz dopasowania sceny filmowej, aby publiczność poczuła wyjątkowo realistyczne uczucie bycia w środowisku.


Kino 7d (60) .jpg


4. Ostateczna bitwa, jako wszechmocny zbawiciel

Publiczność jest bohaterem filmu i dominuje nad filmem. Pistolet symulacyjny wykorzystuje zaawansowaną technologię śledzenia czujników podczerwieni, a trzymasz w ręku zanurzone są w boju i heroiczne w pełnym rozkwicie. Wspieranie wielu osób, aby jednocześnie rywalizować, prawdziwą bitwę, dając grę przyjemniejszą, bardziej uprzywilejowaną przez konsumentów. Możesz podzielić się rankingami bitew, poczucie ekscytacji i dumy z gry stało się sławne.


5. Obrońcy tytułu mogą robić zdjęcia, czekając na mocne wyzwanie

Po walce, główny portret mistrzostw zostanie wyświetlony na szczycie rankingu. Gracze będą mieli wielkie poczucie spełnienia i dumy, i pokażą swoje własne osiągnięcia, pośrednio grając rolę w propagandzie.

venus.jpg

Zapytanie