Nowe pomysły biznesowe Ruszanie teatru 5D na sprzedaż Cine 5D Simulator

Nowe pomysły biznesowe przenoszące kino teatru 5d na sprzedaż Kino symulacyjne 5d 5D kinematyczne, wykonane jest z trójwymiarowej folii i symulacji otoczenia, zwanej przestrzenią czterowalnikową. Opiera się na filmie 3D, a następnie dodaje efekty specjalne, nowe produkty wideo powstały w ...

Szczegóły produktu

Nowe pomysły biznesowe przenoszące kino teatru 5d na sprzedaż symulator kina 5d
5D, jest wykonany trójwymiarowym filmem i symulacją środowiska otaczającego, zwaną przestrzenią o czterech wymiarach. Opiera się on na filmie 3D, a następnie dodaje efekty specjalne, nowe produkty wideo powstałe w symulacji, łączą się z publicznością i filmem w celu pobudzenia lub wzmocnienia efektu immersywnego.

System elektroniczny jest najnowszą technologią, najbardziej najgorętszym produktem sprzedaży w naszej firmie.
Jest on kontrolowany przez elektryczność bezpośrednio. Łatwa do manewrowania i montażu. Ruch jest bardziej miękki i gładszy.
Krzesło motywacyjne wykorzystuje najnowsze technologie elektroniczne na świecie, z różnymi efektami specjalnymi, które sprawiają, że czujesz się immersywnie.


Istnieje ponad 100 filmów z symulatorami kinowymi HD 5d, w tym filmów na rolkach / science / horrible i kid movies. Będziemy aktualizować co najmniej 10 pc najnowszych filmów HD


Możemy zapewnić profesjonalny projekt kabiny kinowej

Rozmiar pokoju do ustawienia kina

6 miejsc na kino

6 m * 3 m * 3 m

9 miejsc na kino

6m * 3,3 m * 3 m

12 miejsc na kino

6 m * 3,5 m * 3 m


1. We wszystkich zapytaniach o nas lub naszych produktach; Odpowiemy Ci szczegółowo w ciągu 24 godzin.
2. Posiadamy dobrze wyszkolonych i pasjonatów sprzedawców i usług po sprzedaży, którzy mogą mówić płynnie po angielsku, będzie służyć Ci.
3. Oferujemy usługi OEM. Możemy dostosować towar zgodnie z potrzebami klienta.
4. Mamy doświadczonych inżynierów R & D i mamy silną zdolność do projektów ODM.
5. Każdy produkt będzie ścisłej kontroli, zapewnienia jakości produktu przed pakietem, produkty do minimum z błędem.
6. Zapewnimy kompleksowe, systematyczne szkolenia dla technika klienta lub operatora. Również będziemy organizować regularną wizytę na powrót zgodnie z opiniami klientów.
7. Gwarancja: system sterowania jest darmowy i został zaktualizowany; Dwa lata wolne w luksusowym fotelu; Bezpłatny rok dla innych urządzeń, bez gwarancji materiałów eksploatacyjnych.

image019.jpg


Hot Tags: Teorie 5D na rynku, cine 5D simulator, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, cena, na sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like