4dx Theatre 5d Cinema

4dx Theatre 5d Cinema

Kino 4dx Kino 5d Ekscytujące wrażenia zmysłowe Aby zwiększyć udział publiczności, realizm i emocje, filmy 5D są generalnie projektowane z perspektywy pierwszoosobowej, aby ułatwić widzom interakcję z filmami i osiągnięcie doświadczenia 5D. Przynieś ci bardzo zmysłowy ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Kino 4dx kino 5d


Porywające wrażenia zmysłowe

Aby zwiększyć udział w widowni, realizm i emocje, filmy 5D są generalnie projektowane z perspektywy pierwszoosobowej, aby ułatwić widzom interakcję z filmami i osiągnięcie doświadczenia 5D. Przynieś ci bardzo zmysłowe wrażenia! Siedząc w dynamicznym fotelu teatralnym 4dx, przeżyjesz ekscytującą przygodę, poczujesz dreszczyk emocji latania w powietrzu, nurkowania głęboko w morzu i walki z gonitwą.


未标题-2 (1).jpg

Od przeglądarki filmów do bohatera filmu

Interaktywny udział widzów w filmie jest najbardziej charakterystyczną cechą teatru 4dx z poprzednich filmów. Interaktywna gra pomiędzy bohaterami i publicznością w filmie daje widzom poczucie misji i poczucie spełnienia w filmie. Oprócz interakcji między publicznością a postaciami w filmie, istnieje również rywalizacja między publicznością o interaktywne gry, tak aby znaczna liczba widzów wielokrotnie oglądała impuls tego samego filmu i pragnienia.


dubai.jpg


Niesamowite, dynamiczne, pełne przygód, ekscytujące, szokujące

W pełni przewyższają żywe wrażenia 3D i różne bezsensowne efekty zmysłowe. Dzięki integracji pioruna, deszczu, płatków śniegu, bąbelków, zapachów i innych efektów środowiskowych, dzięki filmowi 5D można doświadczyć wszystkich szczegółów związanych z tematem filmu i stworzyć wciągające wrażenia. Wyjątkowa dynamika siedzenia w fotelu 5D pozwala widzom odczuć skutki wstrząsów, wstrząsów i wzlotów i upadków. Efekty publiczności są szczególnie widoczne, gdy widzowie oglądają filmy przygodowe i horrory. Na przykład publiczność ogląda film z kolejki górskiej. Siedzenia mogą sprawić, że publiczność poczuje wzloty i upadki i latać w górę iw dół. W wirtualnym świecie filmu widać góry, a wewnątrz pokoju mogą doświadczyć dreszczyku pędzenia w górach.


Thailand2.jpg

Wendy.jpg

Zapytanie