4DX kino

4DX kino przynosi najnowsze technologie w dynamiczny, multi wymiarowe, wizualnej rozrywki przejażdżki, odpowiednie dla dzieci i dorosłych. Twoje zmysły będzie przytłoczony stymulujące i ekscytujące filmy 5D animowane z dźwięku przestrzennego,

Szczegóły produktu

4DX kino

4DX kino przynosi najnowsze technologie w dynamiczny, multi wymiarowe, wizualnej rozrywki przejażdżki, odpowiednie dla dzieci i dorosłych. Twoje zmysły będzie przytłoczony stymulujące i ekscytujące filmy 5D animowane z dźwięku przestrzennego, w połączeniu z "czynnego ruchu" luksusowe fotele i dramatyczne skutki, takie jak deszcz, mgła, oświetlenie, wiatr, śnieg, dotknąć, czuć i więcej. Będziesz cieszyć się ten prawdziwy "akcji jazdy" visual doświadczenie jak nigdy nie cieszyły się na wszelkie rozrywki jazdy przed.

4DX kino jest najbardziej zaawansowanej technologii cyfrowej filmu na rynku

który umożliwia klientom prawdziwie doświadczenie film podczas oglądania.


图片61(001).jpg

图片62(001).jpg 

4DX kino siedzenie dynamiczne platformy można dokładnie symulować przód, tył, lewo, prawo, upadek, stłuczki, włosy, woda, zamiatać nogi, kłuć, pleców, szok zapasów i innych działań. Kiedy w filmie pojawiają się następujące sceny, będzie doświadczenie takie efekty. Na przykład gdy samochód skręca w lewo lub prawo, siedziba sprawi, że działania; gdy film porusza się w dół z nieba, siedziba będzie symulować szybkie dół. Tej serii cinema 4dx Film Działka dynamicznych miejsc można zasymulować i w pełni zsynchronizowane! Tak, że widzowie mają poczucie bycia wciągające. Siedzisko z technologii sterowania elektryczne serwo, szybkie odpowiedzi i wideo synchronizacja osiągnął 99,9%.


图片63.jpg

图片64(001).jpg

图片65.jpg

Hot Tags: 4DX kinem, Chiny, producenci, dostawcy, fabryki, ceny, sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like