Movie Power 4D Dynamic Seat Cinema

Movie Power 4D Dynamic Seat Cinema

Dynamiczne kinowe kino Movie Power 4D Wiele kinetów dynamicznych 4D dostępnych na rynku jest takich samych, które różnią się od korzystania ze źródła zasilania, ale teraz ciśnienie pneumatyczne i hydrauliczne są stopniowo eliminowane przez rynek. Jako producent dynamicznego kina domowego 4D, musimy ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Dynamiczne kinkiety kinowe Movie Power 4D

Wiele dynamicznych kinek foteli 4D na rynku jest takich samych, które różnią się od wykorzystania źródła zasilania, ale teraz ciśnienie pneumatyczne i hydrauliczne są stopniowo eliminowane przez rynek. Jako producent dynamicznego kinowego kinon 4D, musimy zrozumieć, że wybierając kinoteatr 4d, inwestorzy dbają o siebie najbardziej, stoją tylko w kinie, możemy zaprojektować i wyprodukować rynkowe zapotrzebowanie na dynamiczne kinowe kino 4D.

Podsumowując, następujące punkty,

4d cinema dubai.jpg


Dynamiczne kinkiety 1, 4D Wygląd fotela: wygląd siedzenia jest pierwszym wrażeniem, jakie widzowie robią z modelowania, jest także ważnym ogniwem projektowania siedzeń z 4-krotnym efektem, czy to z wyglądem tradycyjnych miejsc teatralnych, czy z wyglądem Skóra przestronna, przede wszystkim, aby publiczność wyglądała uczta dla oczu.


2. Oglądanie filmów: siedzenia wyglądają pięknie i siedzą na nich osobiście i starają się sprawdzić, czy są wygodne. Inwestorzy kinowi wybierają producentów urządzeń kinowych 4D, aby doświadczyli jak najwięcej, co jest bezpieczne, po tym wszystkim, że koszty inwestycji w te kina nie są niskie. Ponieważ teraz normalnie ukończono film 4d potrzeba półtorej do dwóch godzin, kąt siedzenia powinien być nie powinien być zbyt duży, w zasadzie należy patrzeć na grzbiet krzesła w celu podparcia głowy, aby głowa czuła się komfortowo w dwie godziny. W ten sposób widz może zostać przytłoczony przez cały film. Komfortowe wrażenia wizualne są podstawą działania dynamicznego kinowego kina 4D.


3. Dynamiczne kinkiety 4D Materiał siedzenia: czy siedzisko jest z tkaniny, czy skóry, ma wpływ na cenę siedzenia. Płótno lub skóra PU ma swoje zalety, kino sugeruje stosowanie siedzeń z tkaniny, jeśli jest to prywatne kino 4D, można użyć skóry PU. Niezależnie od tego, czy jest to skóra PU, czy skóra, bardzo ważne jest, aby ją nosić. Sposób konserwacji może odnosić się do miejsca filmowego 4d, aby zidentyfikować i utrzymać ten artykuł.


4. Zawartość formaldehydu: ostatnio, siedzenie zwiększyło również zapotrzebowanie na zawartość formaldehydu w tekstyliach i może rozłożyć zawartość aromatycznego barwnika aminowego. Uszkodzenie aromatycznych barwników aminowych jest bardzo duże.


5. Szczegóły siedziska: najlepiej jest mieć filiżankę na podłokietniku, która zapewnia również wygodę widzom. Na przykład tył krzesła może zostać dodany do projektu, aby zapewnić więcej miejsca dla kobiet noszących torby.


Dynamiczne siedzenie 4D to najważniejsza część kina, która może bezpośrednio wpłynąć na postrzeganie kina przez widzów, dlatego konieczne jest ostrożne i ostrożne wybieranie partnerów.

4d cinema.jpg


Istnieje dobra okazja do zarabiania pieniędzy!

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami!


TEL: + 86-20-23885236

Mob: +8618027386365

Email: sales@movie-power.com


Zapytanie