Teatr 4xd

Teatr 4xd

4xd theatre Czterowymiarowa przestrzeń składająca się z trójwymiarowego filmu i otaczającej symulacji środowiska. Jest to nowy rodzaj produktu filmowego i telewizyjnego opartego na stereoskopowej folii 3D oraz efektów środowiskowych i symulacji. Zapewnia fizyczną stymulację publiczności poprzez ...

Szczegóły produktu

4xd teatr

Czterowymiarowa przestrzeń składająca się z trójwymiarowego filmu i otaczającej symulacji środowiska. Jest to nowy rodzaj produktu filmowego i telewizyjnego opartego na stereoskopowej folii 3D oraz efektów środowiskowych i symulacji. Zapewnia fizyczną stymulację publiczności poprzez powiązanie treści filmowych. Aby wzmocnić efekt obecności. powiązanie zawartości filmu. Aby wzmocnić efekt poczucia obecności.

未标题-12551241.jpg

System kina domowego 4xd składa się z profesjonalnej, potężnej projekcji stereo, ekranu, foteli 4D, efektów środowiskowych, cyfrowego dźwięku i totalnego systemu sterowania kinem.

Dokładnie symuluj do przodu, do tyłu, w lewo, w prawo, upadek, uderzenie, uderzenie, wodę, omiatanie, plecy, szok i inne działania

4d-cinema-.jpg

Każda firma ma mniej lub bardziej potencjalnych klientów i to wyłącznie wysiłki firm, aby zidentyfikować ich na zatłoczonym rynku. Musisz zaprojektować zdrową i odpowiednią strategię marketingową zgodnie ze swoim rodzajem działalności. Istnieje jednak kilka klas demograficznych w społeczeństwie, które są specyficzne dla niektórych typów biznesowych. Jeśli planujesz konfigurację teatru 4xd w swojej lokalnej, jakiej klasie demograficznej musisz dążyć do optymalnego wykorzystania dostępnych zasobów, a przy tym oszczędzasz swój czas, pieniądze i energię. Pamiętaj, że zmarnowany wysiłek jest bardziej groźny dla biznesu niż wysiłek - przynajmniej nie wyczerpuje twoich zasobów.

4d theater  (19).jpg

image.png

Hot Tags: 4xd teatr, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, cena, na sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like