Vr Warrior League

Vr Warrior League

Prosta strzelanka CS HTC Vive Zestaw słuchawkowy 9D VR Stojąca chodząca Prosta strzelanka CS HTC vive zestaw słuchawkowy 9D VR stojąca chodzenie Cechy: projekt science-fiction, pierwszorzędne zanurzenie i interaktywny zmysł, 360-stopniowa interakcja w czasie rzeczywistym w głowach, ogromna gra , duża platforma ...

Szczegóły produktu

Prosta strzelanka CS HTC Vive Headset 9D VR Standing Up Walking

Prosta strzelanka CS HTC vive headset 9D VR do chodzenia

vr-Team-fighting.jpg

Funkcje:

Projekt science fiction, pierwszorzędna immersja i interaktywny zmysł, 360-stopniowa interakcja w czasie rzeczywistym z głową, masywna zawartość gry, duży korpus wyzwolenia platformy, precyzyjne pozycjonowanie, zanurzenie w ciele!


Najważniejsze inwestycje:

najbardziej zaawansowana na świecie głębia zanurzenia i efektu interaktywnego doświadczenia, aby stworzyć zrelaksowaną i szczęśliwą interaktywną atmosferę rozrywki i szybko zwiększyć poczucie artefaktu dla klienta! Udany przypadek klasycznego przypadku zysku!

VR CS2.jpg

Co to jest?

Vr Warrior League to symulator strzelania HTC vive, kino wirtualnej rzeczywistości 9d, które może śledzić pozycję gracza, jego ruch, kierunek. Co robisz, co się poruszy i otrzymasz informację zwrotną do gry.


Jakiego rodzaju okazji używasz?

Vr Warrior League, kino 9d wirtualnej rzeczywistości jest odpowiednie dla centrum handlowego, ruchliwej ulicy, parku rozrywki, centrum gier VR, sali gier wideo i tak dalej.

VR-CS.jpg

O nas:

factory (2).jpg

Hot Tags: vr liga wojowników, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, cena, na sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like