Bieżnia VR na sprzedaż Vr Czasoprzestrzeń

Bieżnia VR na sprzedaż Vr Czasoprzestrzeń

Bieżnia VR na sprzedaż vr czasoprzestrzeń Realistyczne sceny, zabawna gra interaktywna Wyzwania są nieograniczone, stymulacja nigdy się nie zatrzymuje, a doświadczenie jest zawsze inne, zapewniając graczom bardziej zróżnicowane wybory w grach i wrażenia z gier. Przekaż grę i pobudź chęć podbicia ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Bieżnia VR na sprzedaż vr czasoprzestrzeni


Realistyczne sceny, zabawna gra interaktywna

Wyzwania są nieskończone, stymulacja nigdy się nie zatrzymuje, a doświadczenie jest zawsze inne, zapewniając graczom bardziej zróżnicowane wybory w grach i wrażenia z gry.Przejdź grę i pobudzaj chęć podbicia

Gracze grają w widoku pierwszoosobowym w grze, stymulując by nie przestać stymulować adrenaliny. Jest to tryb gry, w którym wielu graczy lubi i pozwala grać samemu lub w drużynie.


vr machine (5).jpg


Różnorodność typów gier, bieżnia VR na sprzedaż vr czasoprzestrzeni

Oprócz gier rozrywkowych i rozrywkowych, VR Space-time ma unikalną zawartość VR fire protection. Materiały przeciwpożarowe VR obejmują: symulację ucieczki, wielopunktowe gaszenie pożarów, ukryte śledztwo, działania w nagłych wypadkach itp., Pozwalające użytkownikom stanąć w ogniu, a nie w panice.

VR może zapewnić skuteczniejsze treści szkoleniowe, dzięki którym samopomoc i pomoc będą szybciej i szybciej

Aby przywrócić rzeczywistą scenę pożaru, program propagowania wiedzy na pełną skalę w zakresie walki z ogniem, poprzez poznanie zasady i metody gaszenia pożaru w grze, naucz się bardziej systematycznej i wszechstronnej wiedzy na temat bezpieczeństwa przeciwpożarowego, tak aby samoregulacja i ratować szybciej i szybciej. Pozwól by doświadczony nauczył się prawidłowej znajomości ognia w rzeczywistym środowisku pełnym interesujących wyzwań i emocji.


Mini vr super hero.jpg

Różnorodność scen, realna symulacja bezpieczeństwa samopomocy

Podczas doświadczenia bieżni VR na sprzedaż vr czasoprzestrzeni, jesteś narażony na ogień, różne aplikacje sceniczne, poczujesz różne sytuacje w metrze, centra handlowe, biura, szkoły, rodziny itp., Edukacja naukowa używa urządzeń peryferyjnych i umiejętności przetrwania, i nauczyć się chronić siebie i poprosić o pomoc w obliczu katastrof, środki nadzwyczajne w różnych scenariuszach.

Gładki immersyjny obraz, zabawna nauka

Korzystanie z bieżni VR na sprzedaż vr czasoprzestrzeń, aby umożliwić użytkownikom wejście w rolę jak doświadczanie żywego i realistycznego kursu zabawy z reagowaniem na katastrofy, dostosowywanie się do różnych scenariuszy, stawianie czoła niespodziewanym sytuacjom, pokonywanie trudności, spokojna obsługa i wybór najlepsze leczenie w nagłych wypadkach.

影动时空-2.jpg

Helen.jpg

Zapytanie