VR Typhoon

VR Typhoon

VR Typhoon Wciągające wrażenia, poczucie bezradności i strach VR Typhoon przynosi poczucie szoku dzięki użyciu okularów VR, tworząc poczucie bezradności i strachu. Doświadczenie tajfunu, oparte na zjawisku tajfunu, symuluje tajfun powstanie, nadejście i po katastrofie ...

Szczegóły produktu

VR Typhoon

Wciągające doświadczenie, uczucie bezradności i strachu

VR Typhoon przynosi poczucie szoku dzięki użyciu okularów VR, tworząc poczucie bezradności i strachu. Doświadczenie tajfunu, oparte na zjawisku tajfunu, symuluje symulację tajfunu, nadejścia i po katastrofie. Kiedy spadł symulowany tajfun, zmieniło się rzeczywiste oddziaływanie na środowisko wywołane przez różne poziomy tajfuny.


VR Typhoon Simulator.jpg


Edukacja VR + w zakresie nauk ścisłych, obniżenie kosztów nakładów

Używanie technologii VR do szkolenia po katastrofach ma oczywiste efekty uczenia się i lepsze doświadczenie. Ponadto VR Typhoon znacznie zmniejsza także inwestycje ekonomiczne w symulacje katastrof.

VR + Popularna edukacja naukowa, zwiększanie uczestnictwa obywateli

Popularyzuj wiedzę tajfunów, poszerzaj wiedzę na temat tajfunów w całym kraju, poprawiaj świadomość samoobrony i poprawiaj umiejętność reagowania na tajfuny i inne sytuacje awaryjne. Stosowanie nowoczesnych metod wyświetlania w celu zwiększenia wiedzy, zainteresowania, uczestnictwa i interakcji symulacji tajfunów jest odświeżające.

Typhoon Simulator.jpg


VR + Popularna edukacja naukowa w celu poprawy krajowej reakcji na klęski żywiołowe

System do symulacji tajfunów oparty jest na faktycznych danych z tajfunu z poprzednich lat. Tajfun ma wkrótce wejść w wiatr i deszcz, tajfun wciąż przybywa, burze śnieżne i błyskawice pogrążyły się w centrum tajfunu, w ciszy przed kolejną falą burz, tajfun stopniowo odpływa, a katastrofa przechodzi katastrofa. Odkrywaj naturę, zwiększaj świadomość ludzi na temat tajfunu i strzeż się go, a także podejmuj niezbędne akcje ratownicze, gdy nadejdzie tajfun. Wprowadzenie projektu symulacji tajfunów ma nie tylko ważne znaczenie naukowe, ale ma również duże znaczenie praktyczne.

VR + edukacja naukowa, wszechstronne doświadczenie immersyjne

Od ósmego do dwunastego ludzie nie mogą stać samotnie i iść na zachód. Fale zwinięte w pośpiechu tajfunu nad nimi. Budynki są zmywane, ogromne wiatry mieszają się z ulewnym deszczem, a ludzie odczuwają strach przed tajfunem. Wpływając na efekt, prawdziwe widzenie, słuch i dotyk sprawiają, że doświadczenie jest pełne doświadczenia.


VR Typhoon .jpg


VR + edukacja naukowa, z żywymi wynikami i niezwykłymi wynikami


Wirtualna sala VR Typhoon ma żywe efekty symulacyjne na miejscu, doskonałe efekty dźwiękowe i mocne efekty trójwymiarowe. Korzystanie z efektów dźwiękowych i wideo, efektów wiatrowych i elektronicznych technologii natryskiwania, poprzez systemy natryskowe, oświetleniowe, powietrzne, audio i wideo, w celu uzyskania wrażenia symulowanego tajfunu na prawdziwej scenie.


anna.jpg

Hot Tags: vr tajfun, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, cena, na sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like