Vr Two

Vr Two

Virtual Reality Arcade Zarób pieniądze Vr Dwie gry komputerowe 9d Vr Gra symulacyjna dla dzieci i dorosłych Co to jest Vr Two? Vr Two Cinema Simulator 9d VR Motion Simulator 4 dof wirtualna rzeczywistość vr krzesło z vr gear 9D vr użyj okularów VR, aby pokazać filmy 360º. Łączy się z siedzeniami ruchu i ...

Szczegóły produktu

Virtual Reality Arcade Zarabiaj Vr Dwie gry komputerowe 9d Vr Gra symulacyjna dla dzieci i dorosłych

5a3779b4ac5a9.jpg

Czym jest Vr Two?

Vr Two Cinema Simulator 9d VR Motion Simulator 4 dof wirtualna rzeczywistość vr krzesło z vr gear

9D vr użyj okularów VR, aby wyświetlić filmy 360º. Łączy się z fotelami ruchu i zapewnia zupełnie inne, rzeczywiste wrażenia. Co więcej, zaoferujemy Ci gry interaktywne, dzięki czemu Twój klient nie tylko będzie podbijał filmy w wirtualnej rzeczywistości, ale także może grać w śmieszne gry z dwoma joystickami.

9DVR-2-seat.jpg

Vr Two to wyjątkowy, komercyjny produkt VR, więc po prostu trzeba nosić okulary VR, a następnie przejść do świata. Łamie granice wirtualnego i realnego świata i zabiera widzowi niesamowite wrażenia. Składa się z trzech rewolucyjnych nowych produktów, interaktywnego kina z funkcją obracania o 360 stopni, wciągających okularów, przełomowej platformy treści rozrywkowych vr.
Kiedy zasiądziesz na jednym z naszych symulatorów, na pewno stracisz kontakt z przygodą z rzeczywistością w nową erę VR. Nie ma potrzeby używania ekranu i projektorów w kinie 9d vr. Po prostu noś okulary VR, a następnie poczuj to, co widzisz.

未标题-11265.jpg

O nas:

factory (2).jpg

Hot Tags: vr dwa, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, cena, na sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like