Bieżnia Vr

Bieżnia Vr

Bieżnia VR Bieżnia VR vr służy do mapowania rzeczywistych ruchów gracza (chodzenie, bieganie, stanie) w wirtualne sceny do interaktywnej gry. Poruszaj się za swoim sercem, Biegnij w wirtualnym świecie! Maszyna Power Walk VR Walker vr to nowa wszechkierunkowa maszyna ...

Szczegóły produktu

VR bieżnia

Bieżnia VR vr jest przeznaczona do mapowania rzeczywistych ruchów gracza (chodzenie, bieganie, stanie) w wirtualne sceny do interaktywnej gry. Poruszaj się za swoim sercem, Biegnij w wirtualnym świecie!

Movie Power VR Walker vr treadmill Machine to nowa wszechkierunkowa bieżnia do wirtualnej rzeczywistości. Został zaprojektowany tak, aby był jak najbardziej nieograniczony, dając użytkownikowi 360 stopni ciągłego ruchu w małej przestrzeni. Jest to pierwsza maszyna do biegania VR na świecie.

Aby chodzić w VR czuć się bardziej naturalnie, bieżnia Movie Power vr wykorzystuje specjalny materiał o wysokim współczynniku tarcia i stałą siłę tarcia tocznego za pomocą specjalnych butów do symulacji rzeczywistych sił kroczących i ruchu ludzkiego. To sprawia, że ​​czujesz się jakbyś chodził po prawdziwej ziemi, zamiast przesuwać się na spacer. Przy normalnym tarciu łatwiej jest utrzymać równowagę, a to skróci czas potrzebny, aby nauczyć się korzystać z bieżni

ebnag (1) .jpg

Funkcja bieżni vr

Pierwsza bieżnia vr zastosowana w komercyjnym projekcie w całym kraju, oryginalność odwzorowała prawdziwy ruch gracza (chodzenie, bieganie, stanie) w wirtualną scenę, która naprawdę połączy ruch gracza i bohaterów gry w jeden.

1. VS. Walka z grą + sport fitness, rozrywka i fitness w tym samym czasie, podwójna korzyść!

2. Pierwszy ma funkcję komercyjną w kraju; przyznać szereg certyfikatów patentowych!

3. Może realizować sieć lokalną do gier multiplayers z większą ilością zabawy!

4. Widok 360 ° doświadczenia, całkowicie na scenie wirtualnej rzeczywistości!

5. Gracz może łatwo trafić do wirtualnego świata, aby opanować bohaterów gry, biegając i chodząc!

未 标题 -1.jpg

helen.jpg

Hot Tags: VR bieżnia, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, cena, na sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like