Bieżnia Vr

Bieżnia Vr

Bieżnia VR Bieżnia VR vr służy do mapowania rzeczywistych ruchów gracza (chodzenie, bieganie, stanie) w wirtualne sceny do interaktywnej gry. Poruszaj się za swoim sercem, Biegnij w wirtualnym świecie! Maszyna Power Walk VR Walker vr to nowa wszechkierunkowa maszyna ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

VR bieżnia

Bieżnia VR vr jest przeznaczona do mapowania rzeczywistych ruchów gracza (chodzenie, bieganie, stanie) w wirtualne sceny do interaktywnej gry. Poruszaj się za swoim sercem, Biegnij w wirtualnym świecie!

Movie Power VR Walker vr treadmill Machine to nowa wszechkierunkowa bieżnia do wirtualnej rzeczywistości. Został zaprojektowany tak, aby był jak najbardziej nieograniczony, dając użytkownikowi 360 stopni ciągłego ruchu w małej przestrzeni. Jest to pierwsza maszyna do biegania VR na świecie.

Aby chodzić w VR czuć się bardziej naturalnie, bieżnia Movie Power vr wykorzystuje specjalny materiał o wysokim współczynniku tarcia i stałą siłę tarcia tocznego za pomocą specjalnych butów do symulacji rzeczywistych sił kroczących i ruchu ludzkiego. To sprawia, że ​​czujesz się jakbyś chodził po prawdziwej ziemi, zamiast przesuwać się na spacer. Przy normalnym tarciu łatwiej jest utrzymać równowagę, a to skróci czas potrzebny, aby nauczyć się korzystać z bieżni

ebnag (1) .jpg

Funkcja bieżni vr

Pierwsza bieżnia vr zastosowana w komercyjnym projekcie w całym kraju, oryginalność odwzorowała prawdziwy ruch gracza (chodzenie, bieganie, stanie) w wirtualną scenę, która naprawdę połączy ruch gracza i bohaterów gry w jeden.

1. VS. Walka z grą + sport fitness, rozrywka i fitness w tym samym czasie, podwójna korzyść!

2. Pierwszy ma funkcję komercyjną w kraju; przyznać szereg certyfikatów patentowych!

3. Może realizować sieć lokalną do gier multiplayers z większą ilością zabawy!

4. Widok 360 ° doświadczenia, całkowicie na scenie wirtualnej rzeczywistości!

5. Gracz może łatwo trafić do wirtualnego świata, aby opanować bohaterów gry, biegając i chodząc!

未 标题 -1.jpg

helen.jpg

Zapytanie