Vr Theatre For Vr Park

Vr Theatre For Vr Park

vr theatre for vr park Dla the VR Theatre, my nazywamy VR szybkim pociągiem / VR statek kosmiczny, ponieważ Movie Power zrobiło dla niego chińską konstrukcję szybkiej kolei. Jest to najnowszy duży projekt 9D VR Movie Power dla wirtualnej rzeczywistości. Umożliwia oglądanie filmów VR przez 12 - 100 osób ...

Szczegóły produktu

vr theatre for vr park

W przypadku VR Theater nazywamy to VR-szybkim pociągiem / statkiem kosmicznym VR, ponieważ Movie Power stworzyło dla niego chiński projekt szybkiej kolei. Jest to najnowszy duży projekt 9D VR Movie Power dla wirtualnej rzeczywistości. Pozwala to na jednoczesne oglądanie filmów VR przez 12 - 100 osób. Projekt szybkiej kolei w Chinach jest naprawdę atrakcyjny i uwielbiany przez naszych klientów, gdy siedzi w powozie. Wygląda na to, że jest w prawdziwym szybkim pociągu z doświadczeniem prędkości 350 km / h. Używa systemu elektrycznego 3 Dof, 3 -4 miejsca siedzące jako jednostki mogą pomieścić do 100 miejsc.

HTB138GQecbI8KJjy1zd762e1VXaE.jpg

HTB1JOF1XYZnBKNjSZFKq6AGOVXaq.jpg

Movie Power to zaawansowane technologicznie przedsiębiorstwo specjalizujące się w badaniach i rozwoju oraz produkcji dynamicznych urządzeń kinowych VR · 4D. Posiada ponad 10.000 metrów kwadratowych parku przemysłowego VR · 4D. Od dziesięciu lat stosuje się do ducha doskonałości rzemieślników i zdobył liczne patenty na wynalazek, patenty na wzory użytkowe i patenty na wygląd, prawa autorskie oprogramowania i 8 certyfikatów eksportowych. W 2016 roku został uznany za krajową firmę high-tech.

Firma posiada zespół badawczo-rozwojowy z ponad 30 inżynierami i lokalami operacyjnymi z ponad 20 osobami . Movie Power jest pierwszą firmą w branży, która stworzyła globalny, 24-godzinny system obsługi posprzedażnej (24³): 24 godziny online, 24 godziny pełne po sprzedaży, 24 godziny na rozwiązanie problemu posprzedażnego. Trzymanie się zorientowanej na klienta, zorientowanej na wyniki koncepcji usług.

Ponad 6000 metrów kwadratowych warsztatu produkcyjnego 5S jest w porządku . Certyfikacja systemu zarządzania ISO9000 to skuteczna gwarancja jakości, ale także roczna produkcja 3000 zestawów urządzeń rozrywkowych VR i 2000 4D zdolność do dynamicznej produkcji kinowej. Wytworzone produkty zostały sprawdzone z surowców, akcesoriów, montażu, kontroli i testów, a 72 godziny nieprzerwanego badania zmęczeniowego przeprowadzono przed wysyłką.

Movie Power zwraca uwagę na jakość produktu i zwraca większą uwagę na projektowanie i tworzenie treści. Powierzchnia wystawiennicza ponad 1000 metrów kwadratowych składa się z sali wystawowej VR, hali widowiskowej popularnonaukowej oraz dynamicznej sali kinowej 4D . Ponad 30 rodzajów produktów VR , takich jak seria 4, seria sportowa, seria dziecięca, seria rozrywkowa, seria dynamiczna , najlepiej sprzedająca się ponad 50 krajów i regionów na świecie. Wśród nich samochód wyścigowy VR jest najgorętszą maszyną w branży i jest preferowany przez klientów w ponad 30 krajach i regionach na całym świecie. VR-Family jest również najpopularniejszym produktem w branży i jest królem oceny na stadionie masowego przepływu.   Najnowsze efekty specjalne 4D kina fusion i akustyczne technologie optoelektroniczne stworzyły nową dynamikę 4D   kino , które stało się punktem odniesienia w branży.

Od 10 lat Movie Power zawsze koncentruje się na badaniach i rozwoju, zastosowaniu i produkcji technologii ruchu VR i 4D. W 2018 roku będziemy w pełni promować innowacyjność i działanie w zakresie rozrywki i rozrywki oraz zapewnić klientom lepsze usługi w zakresie obsługi witryny!

vr-park.jpg

chrisjpg.jpg

Hot Tags: vr teatr dla vr park, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, cena, na sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like