Rzeczywistość wirtualna symulacja jedzie czołg VR Samolot Simulator krzesło

Rzeczywistości wirtualnej symulacji przejażdżki zbiornik vr samolot symulator krzesło wirtualnej rzeczywistości zbiornik jest bardzo popularny dla VR Theme Park i centrum gier. Ponieważ jest to nie tylko VR doświadczenie, ale również gry. Używa systemu monet, który jest bardzo łatwy i wygodny w obsłudze. Istnieje kilka ciekawych zdjęć...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Rzeczywistość wirtualna symulacja jedzie czołg vr samolot simulator krzesło
Rzeczywistość wirtualna zbiornika jest bardzo popularny dla VR Theme Park i centrum gier. Ponieważ jest to nie tylko VR doświadczenie, ale również gry. Używa systemu monet, który jest bardzo łatwy i wygodny w obsłudze. Istnieją pewne ekscytujące gry strzelanie, takich jak potwory i zombie animacje.


Attactive kształt, dobra reklama
VR zbiornik jest szeroko otwarte, aby doświadczyć. Gracze są zakażone przez realistyczne efekty środowiskowe i silne wciągające obrazy, aby pokazać w różnych gestów i mimiki, które jest bardzo dobra reklama, przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów w pobliżu i linii długiej kolejce do doświadczenia.


Dlaczego warto wybrać moc film

(1) dojrzałej technologii. Jesteśmy producentem oryginalnego 5D, 7D, kino 9D, e, i seria VR gry symulator znajduje się w Guangzhou.
(2) zysk gwarancji plan. Będziemy dostarczać formułuje rozwoju strategii i interwencji punkt i projektowania inwestycji. Nie jesteś osobą w bitwie.
(3) nasz profesjonalny zespół R&D i po sprzedaży usług zespołu są Twoje wsparcie. Jakości ubezpieczeń i filmy Aktualizacja przyniesie Ci zajęcie długoterminowe.

image013.jpg


Zapytanie