Oculus Rift samolot gry, 9DVR symulator VR sprzętu, 9D VR maszyn

Oculus rift samolot 9dvr gry symulator, urządzenia vr vr 9d maszyny dla dzieci najwięcej i najlepsze VR doświadczenie dla dzieci, zbiornik VR. Jest to interaktywny, strzelectwo gry dla dzieci i studentów. Bardzo atrakcyjny wygląd i komfortowa część wypoczynkowa. Wygląda jak mini zbiornika i gotowy do uruchomienia...

Szczegóły produktu

Oculus rift samolot gry 9dvr symulator vr sprzęt 9d vr maszyny dla dzieci
Najwięcej i najlepiej VR doświadczenie dla dzieci, zbiornik VR. Jest to interaktywny, strzelectwo gry dla dzieci i studentów. Bardzo atrakcyjny wygląd i komfortowa część wypoczynkowa. Wygląda jak mini zbiornika i gotowy do uruchomienia. Nosić szklane wirtualnej rzeczywistości, przytrzymaj Strzelnica poręczy, tylko ogień i strzelać potwory w grze.

9dvr simulator.jpg

9d vr machine.jpg


Inne produkty sprzedawane na gorąco


image006.jpgimage007.jpg

image008_副本.jpg

image010_副本.jpg

Z historii produkcji ponad 10 lat, poprawy i rozwoju naszych produktów stale, do tej pory, mamy naszą własną marką EPARK, nasze produkty zawierają zaawansowane 9 Seria VR D, 5D / 9D kino, kino 4d itp., wszystkie z wysokiej jakości i profesjonalnej technologii.
Oprócz naszego działu technicznego R&D mamy, nasz doświadczony zespół sprzedaży, zespół profesjonalny serwis techniczny i produkcji ciężkiej pracy zespołu, staramy się zaoferować naszym klientom nie kłopotów jeden zatykać świadczenie!
Dobrze urządzony salon czeka na Twoje doświadczenie.

image016.jpg


Hot Tags: Oculus rift samolot gry 9DVR symulator VR sprzętu 9D VR maszyny, Chiny, producenci, dostawcy, fabryki, ceny, sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like