Vr Surfing

Vr Surfing

Cena fabryczna VR symulator gry maszyna sprzęt wirtualnej rzeczywistości do surfowania Czym jest Vr Surfing? Jest to jedyny w swoim rodzaju sprzęt do wirtualnej symulacji na obecnym rynku, głównie doświadczenie w symulacji surfingu, Vr surfowanie wprowadza w symulację sceny surfingowej, innowacyjną koncepcję ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Cena fabryczna VR symulator gry maszyna sprzęt wirtualnej rzeczywistości do surfowania

vr surfing.jpg

Czym jest Vr Surfing?

Jest to jedyny w swoim rodzaju stały sprzęt do symulacji wirtualnej na obecnym rynku, głównie z symulacji surfingu, Vr surfingu pozwala na symulację sceny surfingowej, Innowacyjna koncepcja najnowszego i najpopularniejszego technologicznego wzrostu o 50% poczucie rzeczywistości. Gracze mogą czuć zimny wiatr w lecie, a także mogą latać lisem na morzu.


vr surfing 3.jpg

W ostatnich latach sporty ekstremalne przyciągnęły wielu ludzi na całym świecie, ponieważ są naprawdę ekscytujące. Jednak niektóre z nich są przerażone przez wysokie ryzyko i specjalne wymagania środowiskowe.

VR Surfing zapewnia symulacyjne środowisko tym, którzy są ciekawi, ale boją się. Dzięki technologii VR więcej osób może doświadczać specjalnych sportów ekstremalnych, takich jak wyścig surfingu.

Produkt VR Surfing jest odpowiedni dla osób w wieku od 6 do 50 lat, ze szkłem HTC vive, które pozwala graczom cieszyć się większą radością z gier narciarskich o rzeczywistej rzeczywistości.

W miarę jak ta gorąca gra vr zyskuje na popularności, jest już sprzedawana wielu różnym firmom zagranicznym, które również akceptują OEM.

3553.jpg未标题-125524455.jpg

O nas:

vr-park.jpg

赛车车间.jpg

Zapytanie