VR Surfing Simulator Racing

VR Surfing Simulator Racing

VR Surfing Simulator Wyścigi Wyzwij limity i ciesz się uczuciem jazdy na falach VR Surfing Simulator Racing pozwoli każdemu doświadczającemu poczuć dreszczyk emocji związanych z otoczeniem morza. Wirtualna rzeczywistość VR może dać ludziom szansę doświadczenia rzeczy, których nie mogą łatwo spróbować. ...

Szczegóły produktu

VR Surfing Simulator Racing


Zmierz się z limitami i ciesz się uczuciem jazdy falami

VR Surfing Simulator Racing pozwoli każdemu doświadczającemu poczuć dreszczyk emocji związanych z otoczeniem morza. Wirtualna rzeczywistość VR może dać ludziom szansę doświadczenia rzeczy, których nie mogą łatwo spróbować. Doświadczenie VR może sprawić, że ludzie, którzy nie będą surfować, będą mieli przyjemność surfowania. Pozwól ludziom się w nim zakochać, a wrażenia z surfowania po VR pozwolą fanom poczuć, że naprawdę surfują w Malibu.


blob.png


Gracze jeżdżą na deskach surfingowych i poruszają się po rozległych oceanach, aby rzucić wyzwanie falom

Dorywcza gra wykorzystująca koncepcję wirtualnej rzeczywistości. Sama gra to prosta gra na deskorolce, która wykorzystuje czujniki grawitacji. Jednak gra dołączyła do trybu lornetki. Gracze zaznajomieni z wirtualnymi okularami wiedzą, że gra może korzystać z takiego prostego urządzenia na ekranie, aby uzyskać bardziej realistyczny efekt. Oczywiście istnieją również wspólne tryby do wyboru. Zobaczmy, czy nadajesz się do surfowania w podziemnych rurach.


blob.png


360-stopniowe panoramiczne wrażenia z surfowania po morzu, super ekscytujące

VR surfing to gra sportowa. Głównym tematem gry jest surfowanie. W tym samym czasie metoda gry jest łatwa w użyciu. Dzięki technologii VR możesz doświadczyć różnych emocji związanych z surfowaniem. Dzięki zastosowaniu prostych zasad fizycznych pomiarów grawitacyjnych efekt ekranowy jest bardzo znaczący.


VR Surfing Simulator Racing sprawia, że nie podlegają już czynniki zewnętrzne

Surferzy opierają się wykorzystaniu technologii. Jesteśmy bardziej skłonni do ucieczki z klatki, wyłączenia telefonu komórkowego, zignorowania e-maila, trzymania się z dala od ziemi i dążenia do idealnej fali.


Rozbudowana użyteczność VR Surfing Simulator Racing

Nie wszyscy mają szczęście mieszkać przy plaży. I jest mniej osób, które mają możliwość surfowania po plaży. A co z ludźmi mieszkającymi w środku Stanów Zjednoczonych lub niepełnosprawnymi, którzy nie mogą zaznać osobistego surfowania? Powinni mieć możliwość doświadczenia surfingu. Dzięki takiej wirtualnej technologii surfowania każdy może doświadczyć interesującego bycia załadowanym do wiadra.

blob.png


Bez żadnych problemów

Surfowanie zajmuje dużo czasu, pieniędzy i praktyki. Musisz jechać na plażę, płacić za parkowanie, znosić tłumy itp. Najważniejsze jest to, że wszystkie te czynniki zewnętrzne nie są idealne. Jednak w świecie wirtualnym warunki zewnętrzne są zawsze dobre, nie ma tłumów i innych czynników zakłócających, i zawsze była to doskonała sytuacja zewnętrzna.


Mniej tłoku

Problem jest zawsze dwukierunkowy. Jeśli więcej osób zostanie w domu i zacznie korzystać z wirtualnego surfowania, mniej osób zacznie surfować po plaży. Dla wszystkich jest to sytuacja korzystna dla wszystkich - ciesząc się doskonałym doświadczeniem surfingu w domu, tłumy będą mniej na prawdziwej plaży.


Wykonanie ćwiczeń do autentycznego surfowania

Fale nie są powszechne, więc fale, które są dobre do surfowania, trudno spotkać jak jednorożce. Jeśli nie masz dość kontaktu w dobrych warunkach na morzu, ciężko jest zareagować, gdy tylko uderzą fale. Jednak dzięki doświadczeniu rzeczywistości wirtualnej możesz mieć komfortowe doświadczenia w przygotowaniu. Wyobraź sobie, że co noc przed pójściem do łóżka idziesz do dużego wiadra nad głową, a gdy świt zanika, będziesz gotowy do surfowania.


Funkcje symulatora VR Surfing Simulator:

1. Tylko deska VR może doświadczyć wirtualnych gier;

2. Tryb VR jest równie interesujący i ekscytujący, jak tryb normalny;

Wirtualna rzeczywistość pozwala przeżyć każdą chwilę, gdy profesjonaliści surfują w walce z falami

Wyobraź sobie, że kiedy przyniesiesz swoje okulary wirtualnej rzeczywistości, przed tobą jest błękitne morze, a ty jesteś jak profesjonalni surferzy walczący z falami i galopujący na falach, wykonujący perfekcyjny pościg z falami jeden po drugim.


blob.png

judy.jpg

Hot Tags: vr surfing symulator wyścigi, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, cena, na sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like