Virtual Reality VR Surfing 9d

Virtual Reality VR Surfing 9d

Wirtualna rzeczywistość VR Surfing 9d Wygląd symulatora VR Surfing jest zaprojektowany przez nas, nie tylko wyjątkowy, ale także atrakcyjny. Budynek w otworze na monety, klient może samopomocy konsumentów. Jest łatwy w obsłudze i zarządzaniu. VR Surfing to swoista gra HTC VR, pełna atrakcji .VR ...

Szczegóły produktu

VR Surfing 9d wirtualna rzeczywistość


Wygląd symulatora VR Surfing jest zaprojektowany przez nas, nie tylko specjalny, ale także atrakcyjny. Budynek w otworze na monety, klient może samopomocy konsumentów. Jest łatwy w obsłudze i zarządzaniu. VR Surfing to gra HTC VR pełna atrakcji. VR Surfing to przeglądarka VR, która może jednocześnie cieszyć się fajnymi scenami, ruch maszyny zgodnie ze scenami sprawia, że gracze są bardziej wciągający.

vr surfing.jpg

vr surfing2.jpg

Nasze surfowanie VR może również pozwolić użytkownikom na jazdę na nartach i inne gry z HTC Vive. Łatwy w obsłudze system oszczędza czas, aby kontrolować maszynę. Używamy profesjonalnych i stabilnych materiałów do tworzenia sprzętu. Również wiele razy w tworzeniu gier, użytkownicy muszą być wciągające w naszym gry surfingowe i narciarskie.

vr-egg-work-shop.jpg

Hot Tags: vr surfing 9d wirtualna rzeczywistość, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, cena, na sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like