Niesamowita wirtualna rzeczywistość VR Doświadczenie Doświadczenie Wyścigi samochodowe Simulator Machine z projektem samochodów VR

Niesamowita wirtualna rzeczywistość vr doświadczenie w samochodach wyścigi samochodowe symulatory maszynowe z projektowanymi samochodami vr Co to jest symulator samochodowy vr Ten dynamiczny symulator wyścigowy vr jest wysoce interesujący, innowacyjny, stymulujący, szokujący, zabawny, popularny, może osiągnąć wiele i szybko przyciągnąć klientów. .

Szczegóły produktu

Niesamowita wirtualna rzeczywistość vr doświadczenie w prowadzeniu samochodu wyścigowe symulator maszyny z projektowanymi samochodami vr
Co to jest vr symulator samochodowy
Ten dynamiczny symulator wyścigowy vr jest bardzo interesujący, innowacyjny, stymulujący, szokujący, zabawny, popularna nauka, może osiągnąć wiele i szybko przyciągnąć klientów do gałek ocznych, efekt super rozrywki. Sklejka ze stali wysokiej jakości i ze szkła z włókna szklanego jest mocowana do jednego miejsca, nieruchomego. Profesjonalny akcesorium samochodowe i system audio, dokładnie przywracają uderzenie pojazdu, spadają, przyspieszają chwilową szybkość grawitacji, poczucie falującego nawierzchni. Kierowca uzyska bezprecedensowe wrażenie.


Specyfikacje

Image001.jpgRozmiar

L1830 * W1585 * H1770

Wielkość opakowania

L2100 * W1450 * H2000

Napięcie

220V

Moc

4KW

Waga

225 kg

Nośność

300 kg

Pobór energii

4 stopnie dziennie

Lewy i Prawy zakres

± 23 °

Wokół zasięgu

± 17 °

Zakres podnoszenia (udar)

130mm

Częstotliwość wibracji

10HZDlaczego warto wybrać symulator samochodu vr?

Image003.jpg

Wygląd 1.Cool
Projekt wyglądu wyścigowego VR firmy Movie Power w oparciu o rynek regularny, co czyni go bardziej przyciągającym wzrok.
2.Fashion & Śmieszne
Unikalna, szybka, ekscytująca gra wyścigowa, umożliwia granie w końcu i chcesz grać jeszcze raz!
3. Wysoka jakość
Wszystkie nasze produkty przeszły certyfikację CE i testy wytrzymałości na 5 milionów lat, co trwa osiem lat.

Image005_ 副本 .jpg


Analiza zysku symulatora wyścigowego

Image007.jpg

Z VR Super Racing możesz zarobić 108000 USD rocznie! Cena biletu może wynosić od 5 do 10 USD. Czas trwania filmu to 5-10 minut, co godzinę może mieć co najmniej sześć partii widzów.Czas operacyjny

Analiza zysków

Całkowity zysk

Pewnego dnia

5 dolarów * 6zakresów * 10 godzin

300 USD

Jedna Usta

5 dolarów * 6zastawek * 10 godzin * 30 dni

9000 USD

Rok

5 dolarów * 6zastek * 10 godzin * 30 dni * 12 miesięcy

108000 USDImage009.jpg

Image011_ 副本 .jpg

Guangzhou Film Power Technology Co Ltd została oficjalnie założona w 2008 roku, jest zaangażowany w 5D / 7D / 8D / 9D VR kinowych i wyścigowych symulator rozwoju technologii i aplikacji high-tech firmy. Nasza firma znajduje się w mieście Guangzhou - największa baza produkcji komputerów w Chinach. Mamy już wyeksportowane do Europy, Australii, Ameryki Północnej i Południowej, Azji i na Bliskim Wschodzie i nie tylko. Teraz najgorętszy bohater VR, wyścigi VR i stojący VR ekstremalny rywal z mocą filmową jest liderem branży.


Image013.jpg


Image015.jpg

Image017.jpg


Image019.jpg

Image021_ 副本 .jpg

Zastąpimy uszkodzone części zamienne dla moich klientów za darmo w rocznym okresie gwarancji. W przypadku wadliwego działania nasi technicy wykonają profesjonalne rozwiązanie, które łączy obraz i rozwiąże sposób, który pokazuje, jak działać krok po kroku. Nasza firma pomoże naszym technikom pomagać klientom w instalowaniu i konserwacji na parkach klienta, dostarczając profesjonalnego rozwiązania problemów technicznych.

Image023_ 副本 .jpg


Hot Tags: VR, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, cena, na sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like