9d Virtual Reality Racing Simulator

9d Virtual Reality Racing Simulator

9D Virtual Reality Racing Simulator 9D Virtual Reality Racing Simulator to nowa opcja dla interaktywnych gier 9D Virtual Reality, która w większości obejmuje puste miejsce na maszynę do jaj VR i przyciąga nową grupę klientów. Nawet stary typ wyścigów samochodowych wykorzystujących nową technologię - VR ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Symulator wyścigowy 9D Virtual Reality


9D Virtual Reality Racing Simulator to nowa opcja dla interaktywnych gier 9D Virtual Reality, która w większości obejmuje puste miejsce na maszynę do jaj VR i przyciąga nową grupę klientów.

QQ 图片 20171116140232.jpg

Nawet stary typ samochodów wyścigowych wykorzystujących nową technologię - zestaw słuchawkowy VR, będzie niesamowitym doświadczeniem dla większości ludzi. Są w pełni wciągające w grach kierowców, nosząc słuchawki VR o wysokiej rozdzielczości. Dzięki widokowi 360 stopni podczas jazdy gracze będą czuć, że naprawdę ścigają się w samochodzie i rywalizują z innymi.

 

Symulator wyścigowy 9D Virtual Reality odpowiedni dla osób w wieku od 10 do 45 lat, szczególnie dla mężczyzn i miłośników jazdy.

 

W symulatorze tym znajduje się wiele rodzajów gier wyścigowych VR, niezależnie od tego, czy chodzi o prowadzenie samochodu osobowego, czy o jazdę samochodem z kreskówek, może zaoferować graczom niesamowite wrażenia. Gracze mogą nawet doświadczyć prawdziwego równania F1, czyli świetnego wyścigu na świecie.

未 标题 -1 (2) .jpg

Symulator wyścigów samochodowych VR nie wymaga instalacji i jest bardzo łatwy w obsłudze. Po otrzymaniu maszyny, po prostu trzeba włączyć, a następnie może działać poprawnie. Używamy automatycznego systemu gracza, który jest bardzo łatwy w obsłudze przez ludzi i może kaculować każdą jazdę, aby raport biznesowy.

 

Last but not least, Movie Power ma zespół obsługi posprzedażnej, służący 24 godziny dla klienta na całym świecie, bez względu na rodzaj problemu, możemy pomóc za pomocą zdalnego sterowania z Chin, a następnie naprawić problem w dowolnym momencie.

vr-racing-car-workshop.jpg


team.jpg

未 标题 -3.jpg

Zapytanie