VR Super Hero Niezwykła platforma spacerowa kosmiczna

VR Super bohater HTC Infinite Spacer Spaceru 1.Appearance Design dla symulatora htc vive Wysokiej klasy ręcznie robiona grafika VR z modnym wyglądem metalowa konstrukcja, wyjątkowo trwała. Ponad 100 procesów czystego szlifowania ręcznego szlifowania, hyperfine wirtualnej platformy spacerowej 2.VR Games My, ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

VR Super Hero Przenośna Platforma Przenośna HTC Infinite
1.Wykonanie projektu symulatora htc vive
Wysokiej jakości roboty ręcznie robione w technologii VR z modnym wykończeniem metalowym, wyjątkowo trwały. Ponad 100 proces czystego szlifowania ręcznego, hyperfine wirtualnej platformy spacerowej

image001.jpg


Gry 2.VR

My, film Power wyłącznie opracowuje interaktywne gry VR. Gracze mogą próbować interaktywnych gier o charakterze gry i kontrolować kierunek ruchu. Film jest pełen zainteresowania i będzie doświadczony przez graczy w kółko.

image003.jpg


3.Urządzenia pamięci masowej
Zestaw słuchawkowy HTC VIVE, najjaśniejszy panoramiczny widok z przenośnym kontrolerem gier VR, gracze mogą swobodnie oddziaływać z wirtualnym światem.
Profesjonalny dźwięk, najwyższa jakość dźwięku VR, wyposażona w trójdrożny głośnik profesjonalny.
Transmisja na żywo w telewizji, wyposażona w telewizor, aby nadawać scenę gry, wizualne i dźwiękowe połączenie sprawiają, że atmosfera jest bardziej aktywna.

image005.jpg


Pozycja

Spec (MM)

Waga (kg)

Moc (KW)

Vol (V)

Maksymalne obciążenie (KG)

VR Super Hero

L3655 * W3000 * H2645

390

1.0

220

300


Nasza firma

image007_副本.jpg

Guangzhou Film Power Technology Co Ltd specjalizuje się w VR Simulator i 5d 7d dynamiczne kino od 9 lat, jesteśmy zobowiązani do rozwoju produktów VR, produkcji i sprzedaży i dedykowane do zapewnienia całościowego rozwiązania Hall VR, który kończy się z wyborem miejsca i dekoracji, Placówki, promocji i promocji itp. Nasze produkty zostały sprzedane na całym świecie, a daleko do Europy, USA, Ameryki Południowej, Bliskiego Wschodu, Azji Południowo-Wschodniej, itp. Krajów i regionów. Teraz najgorętsze VR Super Hero, wyścigi VR i stojący VR ekstremalny challenger Movie Power są liderem branży.


Nasz zakład

image009_副本.jpg

Nasze usługi

image011.jpg


Wsparcie techniczne:
Dostarczyć specyfikację maszyny, uczyć klienta, jak obsługiwać maszynę;
Wysyłaj zdjęcia i filmy do klientów;
Dane operacyjne są analizowane na podstawie maszyny klienta, oferując porady dotyczące ustawiania parametrów, aby uzyskać więcej zysków.

Usługa instalacji:
Wyślij swoich techników do Chin, aby dowiedzieć się, jak zainstalować i przetestować.
B. Wyślemy Ci diagram, instrukcje, zdjęcia i filmy, aby je pokazać.
C.Opinie nasz technik w celu zakończenia instalacji.

Okres gwarancji:
Oferujemy Państwu pełną gwarancję roczną. Oferujemy 24-godzinną bezpłatną obsługę techniczną online i bezpłatnie dostarczamy uszkodzone kluczowe części, z wyłączeniem ekranu projekcyjnego i lampy projektorów wywołanych czynnikami innymi niż człowiek.

Aktualizacja filmów VR:
Nasz zespół pracuje nad filmem VR, normalnie możemy aktualizować 1-2 nowe filmy co miesiąc wśród naszych klientów w okresie gwarancji.

Usługi projektowe:
Mamy profesjonalnego projektanta, który może dostarczyć i zaprojektować bilet dla Ciebie. Pomóż Ci robić reklamy przyciągające więcej ludzi i wygrać na rynku.

Opakowany w całości przez stabilną skrzynkę z drewna, może w 100% pomóc chronić maszynę podczas dostawy.

image013_副本.jpg

Zapytanie