9d Htc Vive

9d Htc Vive

Łatwy do rozpoczęcia Twój biznes VR przez moc filmową 9d htc vive Od dnia urodzenia VR zaczęliśmy się uczyć, jak sprawić, by VR stało się modelem komercyjnym, w którym ludzie mogą wydać trochę pieniędzy, a następnie mogą cieszyć się nowym, zaawansowanym technologicznie doświadczeniem VR a operatorzy mogą łatwo pracować i prowadzić działalność, teraz ...

Szczegóły produktu

Łatwy do uruchomienia VR Business by Movie Power 9d htc vive


Od dnia urodzenia VR zaczęliśmy się uczyć, jak sprawić, by VR stało się komercyjnym modelem, który ludzie mogą wydać trochę pieniędzy, a następnie mogą cieszyć się nowym, zaawansowanym technologicznie doświadczeniem VR, a operatorzy mogą łatwo pracować i prowadzić działalność. to się udaje, a komercyjne rozwiązanie Owatch jest dostępne ....


选产品233.jpg


Kompaktowy 2,5 x 2,5 ㎡ Space Stage

Mały wymagany obszar, niskie koszty inwestycji, odpowiedni dla większości lokalizacji, łatwy do przeniesienia, wysoki zwrot z inwestycji.


Mini vr super hero.jpg


Graj dużo bezpieczniej

Wszystkie gry są dokładnie wybrane z platformy gier SteamVR, w pełni dostosowującej się do kompaktowego rozmiaru naszej przestrzeni VR, którą można grać swobodnie i swobodnie; Sześciokątne ogrodzenie, aby uniknąć kolizji i upadku.


Dostosowane logo i kolor są dopuszczalne

Można go zmienić za pomocą legalnego logo i dopasować kolorystykę do wymagań klienta, aby pomóc w lokowaniu sprzedaży lokalnej.

VR SUOER HERO-3.jpg

                                                  9d htc vive
Pozycja Wartość
Płatnik 1 osoby
Napięcie AC 220V
Moc znamionowa 2500W
Waga 390 kg
Obciążenie łożyska 300 kg
Rozmiar 1500 * 2650 cm  
Zajęty obszar 10 mkw
Kask immersyjny Zestaw słuchawkowy HTC VIVE
PC I5 CPU
Głośnik Aktywny głośnik 1000 W
Liczba gier 88 sztuk w tym 5 sztuk interwałowych gier online

anna.jpg

Hot Tags: 9d htc vive, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, cena, na sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like