Vr Standing Flight Simulator

Vr Standing Flight Simulator

Incredilble Experience Czarny kolor 9D Virtual Reality Flying VR Standing Flight Simulator na sprzedaż Vr Standing Flight Simulator został opracowany przez zaawansowaną międzynarodową technologię dynamicznej kontroli z wyjątkową swobodną dynamiczną platformą opartą na ruchu elektrycznym, która może osiągnąć ruchy. Gracze mogą ...

Szczegóły produktu

Incredilble Experience Czarny kolor 9D Virtual Reality Flying VR Standing Flight Simulator na sprzedaż

Vr Standing Flight Simulator został opracowany przez zaawansowaną międzynarodową technologię dynamicznej kontroli z wyjątkową swobodną dynamiczną platformą opartą na ruchu elektrycznym, która może osiągnąć ruchy. Gracze mogą sami wybrać gry, używając joysticka.

Wspiera obrót o 360 ° i emulację podnoszenia ruchu serwisowego. Co więcej, ma ekran synchronizacji z reklamą i interfejsem gry w większej liczbie działań. Jest przycisk pauzy, aby łatwo dotknąć klientów, gdy chcą się zatrzymać.

vr stand

Pozycja Vr Standing Flight Simulator
Gracz 1 graczy
Moc Mocny 3,0 KW
Napięcie 220V
Krzesło Trwałe fotele ze sztucznej skóry z efektami dmuchania
Okulary VR Stabilne i wyraźne okulary VR z ekranem OLED Deepon E3 (2K)
Czas gry 2-5 minut, Latanie i strzelanie w grze VR
Ilość filmów Gry 3szt, Fly Training i Be a Warrior w grze 9D
Waga 213 KG
Lista towarów Okulary 1 X VR, platforma ruchu fotela 1X

vr stand simulator

Vr Standing Flight Simulator

Zakładając okulary VR o 360 stopniach, po prostu steruję inteligentnymi uchwytami i mogę wejść do gry, aby wybrać różne sceny. Unikalna konstrukcja stójka, która stawia mnie w wirtualnej grze. Urządzenie jest wyposażone w regulację wysokości dla osób o różnych rozmiarach, dzięki czemu czuję się bardzo komfortowo. Dynamiczna platforma o trzech stopniach swobody symuluje działania takie jak wspinanie się, opadanie i potrząsanie tam iz powrotem. Z fabułą filmu, pozwól mi poczuć się wciągającym. Nie tylko mogę doświadczyć lotu, ale także uczestniczyć w strzelaniu, uniku itp. Symuluj gry ruchowe, takie jak latanie, skoki spadochronowe, narciarstwo, rafting itp., Zwiększ 50% poczucie rzeczywistości! Solidny pas bezpieczeństwa chroni moje bezpieczeństwo podczas doświadczenia. Bardzo podoba mi się to urządzenie do gier.

vr stand up


O nas:

Bazując na standardzie 5S, obszar produkcyjny o powierzchni 10 000 metrów kwadratowych jest w dobrym stanie. Certyfikacja systemu zarządzania ISO9000 jest nie tylko skuteczną gwarancją jakości, ale także pozwala osiągnąć roczną produkcję na poziomie 3000 sztuk symulatorów VR i 2000 sztuk dynamicznego kina 4D. Wszystkie produkty są w pełni kontrolowane z surowców, akcesoriów, montażu, kontroli i testów. Szczególnie 72-godzinny nieprzerwany test cyklu życia przed wysyłką.

vr-solution

Hot Tags: vr stojący symulator lotu, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, cena, na sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like