Vr Space

Vr Space

Virtual Reality Sprzęt do strzelania 9D Vr Multiplayer Game Vr Space Simulator z Htc Virtual Reality Glasses Produkt Vr Space składa się głównie z młodych grup i rynków dla rodziców i dzieci, w tym strzelania, odszyfrowywania tajnych pomieszczeń i horroru. Umożliwienie zespołowi / ...

Szczegóły produktu

Sprzęt do strzelania w wirtualnej rzeczywistości 9D Maszyna do strzelania w trybie wieloosobowym Vr Symulator przestrzeni kosmicznej z okularami wirtualnej rzeczywistości

Produkt Vr Space składa się głównie z młodych grup i rynków dla rodziców i dzieci, w tym strzelania, odszyfrowywania tajnych pomieszczeń i horroru. Umożliwienie zespołowi / rodzicowi-dziecku połączenia się w tym samym miejscu, aby rozwiązać problemy w grze.

Proces pełnej gry wymaga od graczy doświadczenia w projektowaniu różnych poziomów, takich jak puzzle, siła fizyczna, współpraca, przetrwanie itp., Co nie jest jednorazowym doświadczeniem, gracz nie odnosi sukcesu w każdym wyzwaniu, projekt koncentruje się na umożliwieniu gracze wielokrotnie rzucać wyzwanie, dyskutować i rozwijać społeczność. Z tym wzrost zysku.

vr multiplayer (2)

Czym jest Vr Space?

1. Ekskluzywne gry na zamówienie pozwalają walczyć z zombie;

2. Dynamic floor zapewnia bardziej realistyczne wrażenia z gry;

3. Wieloosobowa interakcja online, dzięki czemu nie jesteś sam;

4. Straszna scena z bodźcem głęboko w duszy;

5. Ciągła aktualizacja gry zapewnia nowe wrażenia z gry.

Vr Multiplayer

Pozycja Vr Space
Rozmiar L3750 * H3750 * W2600mm
Moc 1,5 kW
Napięcie 220v
Waga 1000 kg
Ilość gier
2

VR-shooting-game


O nas:


vr-solution

Movie Power ma warsztat o powierzchni 10 000 metrów kwadratowych i salon wystawowy o powierzchni 1000 m2, zgodnie z normą ISO9001 i 5S do zarządzania fabryką. Zawsze uważamy, że jakość i obsługa są najważniejszymi czynnikami w biznesie. Dlatego skupiamy się na produktach najwyższej jakości i świadczymy doskonałe usługi, a my jesteśmy jedyną obietnicą fabryczną 24 godziny po sprzedaży. Nasza platforma elektryczna, która jest główną częścią produktu, ma już 5 milionów testów żywotności. Uzyskaliśmy wiele zaawansowanych patentów, certyfikatów CE i raportów z testów bezpieczeństwa dla wszystkich produktów.
Hot Tags: vr space, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, cena, na sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like