Playstation VR Space

Playstation VR Space

VR Space Playstation kompleksowo ulepsza wirtualną rozgrywkę wirtualnego multiplayera, jednocześnie kompresując fizyczną przestrzeń i poprawiając stosunek podłogi do podłogi. Niezależnie od tego, czy są to uzależnieni gracze, zwykli konsumenci czy kombinacje rodzic-dziecko, wszystko może być łatwe do dołączenia do obozu gracza, aby ...

Szczegóły produktu


VR Space Playstation kompleksowo ulepsza wirtualną rozgrywkę wirtualnego multiplayera, jednocześnie kompresując fizyczną przestrzeń i poprawiając stosunek podłogi do podłogi. Niezależnie od tego, czy są to uzależnieni gracze, zwykli konsumenci czy kombinacje rodzic-dziecko, wszystko może być łatwe do przyłączenia się do obozu gracza, aby doświadczyć zabawy zaawansowanej technologii bitewnej VR.

vr-Team-fighting.jpg


Zaleta VR Space Playstation

1) Procent przestrzeni i obrotów
Przerwij tradycyjne poznanie [Duża przestrzeń oznacza, że pokrywa jest duża], nasz duży produkt kosmiczny potrzebuje tylko 20-metrowego kwadratu, ale może pozwolić na jednoczesną grę 4 graczom, poprawić przestrzeń obrotową, sprawić, by ludzie szybko zarabiali.

 

2) Stabilność
Złamać tradycyjne poznanie [VR Big space oznacza chodzenie z plecakiem], nasz produkt rozwiązuje problem związany z krótkim czasem trwania, stabilnością, ponosi jeden duży ciężar. Zwiększyć zasięg klientów Znacznie.

 

3) Grywalność
Złam fałszywe poznanie [Online w trybie wieloosobowym oznacza Ranking punktacji], Aby uzyskać rzeczywiste połączenie z Internetem w czasie rzeczywistym, pozwól graczom stać się lepszymi.

VR-CS.jpg


Szczegóły parametrów multiplayers Interactive VR Space

Rodzaj: Przestrzeń VR
Lokalizacja wymaga: Tylko 20 metrów kwadratowych (4,5 x 4,5 x 3,3 m)
Dostępne zawodnicy: 4 osoby Akceptowalne
Gry interaktywne: Oryginalne wirtualne gry VR
Napięcie: 220V
System: System elektryczny
Moc: 2KW
Rozdzielczość okularów: 1080 * 1920 (Okulary HTV VIVE)
Masa netto 150 KGEkscytujące gry interaktywne W rozległym i tajemniczym wszechświecie znajduje się bardzo małe, ale potężne źródło energii. Przez kilka stuleci zespół znany jako "Strażnik Galaktyki", chroni pokój i sprawiedliwość. Dopóki istnieje miejsce, które zagraża równowadze wszechświata, pojawią się. Ich misją jest ochrona bezpieczeństwa Ziemi i Galaktyki.

Hot Tags: vr space playstation, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, cena, na sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like