VR Slide

VR Slide

VR Slide VR slide to najnowsza maszyna vr stworzona przez Movie Power. Gracze mogą doświadczyć zdumienia i ekscytacji ześlizgiwania się po niebie. Po drugie, slajd z bezpiecznym wyglądem paska nie jest podobny do normalnych produktów vr, co może zwiększyć poczucie zdumienia. Parametr produktu ...

Szczegóły produktu

VR Slide

vr slide .jpg

VR slide to najnowsza maszyna vr stworzona przez Movie Power. Gracze mogą doświadczyć zdumienia i ekscytacji ześlizgiwania się po niebie. Po drugie, slajd z bezpiecznym wyglądem paska nie jest podobny do normalnych produktów vr, co może zwiększyć poczucie zdumienia.

Parametr produktu

Nazwa VR slide
Materiał włókno szklane
Napięcie 110-220V
Moc 800W
Rozmiar 1,1 * 0,5 * 1m
Wymagane miejsce 2 m2
Gwarancja 12 miesięcy
Usługi Zaoferuj instalację zagraniczną


-221.jpg

360-stopniowa jazda VR sprawi, że poczujesz się jakbyś podróżował z prędkością 100 mil na godzinę.

Jest też doświadczenie VR, w którym przechodzisz przez belki na niebie. To nie dla osób o słabych nerwach, ponieważ czujesz, że balansujesz ponad panoramą miasta.

Dlaczego warto wybrać nowy zaprojektowany slajd vr?

1. Najnowszy zaprojektowany wygląd i gry na rynku.

2. Gry będą aktualizowane co miesiąc.

3. Produkt posiada certyfikat CE, ISO9001.

4. Zajęte małe miejsce i łatwe w obsłudze i interakcji.


blob.png

Firma Movie Power Technology Co., Limited koncentruje się na rozwoju zintegrowanej technologii VR oraz aplikacji i promocji projektu. Jest to przedsiębiorstwo high-tech, które koncentruje się na badaniach i rozwoju sprzętu VR i teatrze 4D. Zobowiązanie firmy do dostosowywania sprzętu VR, dynamicznego teatru sprzęt na dziesięć lat, oraz nieruchomości, edukacja, medycyna i inne obszary sprzętu VR

personalizacja aplikacji, produkcja i sprzedaż razem

Firma o doskonałej jakości i reputacji marki dla krajowego parku rozrywki, miasta z grami animowanymi, aby stworzyć ponad 800 dynamicznych kin, może mieć ponad 2000 centrów rozrywki VR. Produkty zostały wyeksportowane do ponad 100 krajów na całym świecie.

`Movie Power zawsze stosował się do koncepcji " Wstaw nową moc do kina ". Zawsze był zaangażowany w badania technologiczne, aplikacje, produkcję, sprzedaż i serwis sprzętu VR do rzeczywistości wirtualnej i dynamicznego kina.

blob.png

blob.png


Skontaktuj się z Whatsapp: +8618027386365
Email: sales@movie-power.com

Hot Tags: vr slide, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, cena, na sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like