VR Ride Virtual Reality Rides

VR Ride Virtual Reality Rides

VR Slide Virtual Reality Rides to najnowsza zaprojektowana maszyna vr. opracowany przez zespoły programistyczne Movie Power. Teraz wyposażony w ponad 30 sztuk gier, gracze mogą doświadczyć zdumienia i emocji związanych z przesuwaniem się po niebie. Po drugie, slajd z bezpiecznym wyglądem pasa nie jest podobny do ...

Szczegóły produktu

VR Slide Virtual Reality Rides to najnowsza zaprojektowana maszyna vr. opracowane przez zespoły programistyczne Movie Power. Teraz wyposażone w ponad 30 sztuk gier, gracze mogą doświadczyć zdumienia i emocji związanych z przesuwaniem się po niebie. Po drugie, slajd z bezpiecznym wyglądem paska nie przypomina normalnych produktów vr, co może zwiększyć poczucie zdumienia.

W grze VR Slide Virtual Reality Rides dostępnych jest 30 opcji gry, w tym: Typ bodźca: kolejka górska, erupcja wulkanu, eksploracja gwiazd, wiek dinozaurów itp. Gatunek science fiction: dryfowanie fantazji, wędrowanie gwiazdą itp. Typy romantyczne: sceneria miejska , diabelski młyn itp. Różne rodzaje gier, odpowiednie dla różnych grup wiekowych, regularnie aktualizują film, aby utrzymać świeżość rynku.


blob.png

Parametr produktu


Nazwa produktu VR Ride Virtual Reality Rides
Rozmiar 1,1 * 0,5 * 1m
Napięcie 220V
materiał włókno szklane
Okulary VR okulary vr
Wymagane miejsce 1,1 * 0,5m
Główny klient Wszyscy ludzie
Gwarancja 1 rok
Certyfikat ISO9001, CE
Gry

3 szt., Comiesięczna aktualizacja 1szt

blob.png


Dlaczego warto wybrać nowe zaprojektowane wirtualne reality show VR Slide ?

1. Najnowszy zaprojektowany wygląd i gry na rynku.

2. Gry będą aktualizowane co miesiąc.

3. Produkt posiada certyfikat CE, ISO9001.

4. Zajęte małe miejsce i łatwe w obsłudze i interakcji.

blob.png

Guangzhou Movie Power Technology Co., Ltd. jest profesjonalną produkcją producenta i devolopment różnego rodzaju maszyny do gier VR, maszyny do gier fabularnych, kina 5D / 7D / 9D.
Nasza sprzedaż towarów ponad 100 krajów z naszą dobrą jakością i konkurencyjną ceną, w tym Indie, Peru, Grecja, Sri Lanka, Irak, Nigeria, Australia i tak dalej. Jako nasz dobry serwis posprzedażny, cieszymy się dobrą opinią naszych klientów


judy.jpg

Hot Tags: vr slajdów przejażdżki wirtualnej rzeczywistości, Chiny, producenci, dostawcy, fabryki, ceny, na sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like