Vr Slide Experience

Vr Slide Experience

vr slide experience Wyzwanie VR, emocje i krzyki W wirtualnym świecie wszystko jest możliwe. Z suwakiem Movie Power VR możesz doświadczyć wrażenia grania slajdu na wysokości 300 metrów. Naprawdę wciągające, ludzie grają będą nosić miękkie emocje Challenge, zanurkuj w dół 100 ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

vr doświadczenie slajdów

Rzuć wyzwanie slajdom VR, emocjom i krzykom

W wirtualnym świecie wszystko jest możliwe. Z suwakiem Movie Power VR możesz doświadczyć wrażenia grania slajdu na wysokości 300 metrów.

blob.png


Naprawdę wciągające, ludzie będą grać miękko

Rzuć wyzwanie emocjom, zanurkuj w dół 100 metrów na godzinę z wysokości 300 metrów, przeżyj przerażonych i szalonych krzyków na miejscu.

Kask panoramiczny 720 stopni

Wygląd jest bardzo naśladujący do prawdziwej jazdy na deskorolce. Gracz nosi okulary VR HD o rozdzielczości 720 stopni i umieszcza się w wirtualnym slajdzie. Prawdziwym uczuciem jest szybowanie na różnych slajdach i cieszenie się widokiem 720 stopni.

Elementy konstrukcyjne:

  1. Skateboard Simulation

  2. Zestaw słuchawkowy Virtual Reality

  3. Światło LED zdobienie

  4. Blowing Machine

  5. Platforma technologiczna Three-DOF

  6. Stereo Surround Sounder


    blob.png

 

Zaleta korzystania z slajdów vr:

Produkt ma solidną grubość ścianki, niezawodną jakość i bogatą zawartość wideo. Kontynuacja jest stale aktualizowana. Produkt obejmuje obszar małego, większego wyboru pochodzenia operacyjnego, placów, parków, placów zabaw, kin może obsługiwać, ale także elastyczność w wyborze tymczasowego zarządzania.


blob.png


chrisjpg.jpg

Zapytanie