Wirtualna rzeczywistość latająca na śniegu Sport Wirtualny Narciarz Simulator w sprzedaży

Narciarstwo VR to wewnętrzny symulator narciarstwa. Złamanie limitu miejsca i sezonu, możesz je nigdzie w dowolnym miejscu i czasie. Kask HTV VIVE zapewnia panoramiczny widok 360 stopni. Prawdziwa symulacja wiatru sprawia, że zapominasz chwilę, aby cieszyć się grą z całego serca. Stopy przesuwne, nie tylko więcej ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Narciarstwo VR to wewnętrzny symulator narciarstwa. Złamanie limitu miejsca i sezonu, możesz je nigdzie w dowolnym miejscu i czasie. Kask HTV VIVE zapewnia panoramiczny widok 360 stopni. Prawdziwa symulacja wiatru sprawia, że zapominasz chwilę, aby cieszyć się grą z całego serca. Stopy przesuwne, nie tylko bardziej prawdziwe narty, ale również odgrywają rolę fitness. Symulator narciarski VR wymagał małej przestrzeni, którą można umieścić w każdym miejscu, aby przyciągnąć coraz więcej graczy.


Opis produktu

image001(001).jpg

Pozycja

VR Symulator Narciarski

Spec (MM)

L1800 * W1100 * H1900

Waga (kg)

120

Moc (KW)

1.5

Vol (V)

220

Maksymalne obciążenie (KG)

150


Zaleta VR Skiing Simulator
Wielu ludzi lubi jeżdżać na nartach, ale nie może to zrobić ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, a teraz VR Skiing Simulator z indeksem popularności może pomóc spełnić swoje marzenia.

image003.jpg

O filmie Power

image005.jpg

Guangzhou Film Power Technology Co Ltd została oficjalnie założona w 2008 roku, jest zaangażowany w 5D / 7D / 8D / 9D VR kinowych i wyścigowych symulator rozwoju technologii i aplikacji high-tech firmy. Nasza firma znajduje się w mieście Guangzhou - największa baza produkcji komputerów w Chinach. Mamy już wyeksportowane do Europy, Australii, Ameryki Północnej i Południowej, Azji i na Bliskim Wschodzie i nie tylko. Teraz najgorętszy bohater VR, wyścigi VR i stojący VR ekstremalny rywal z mocą filmową jest liderem branży.


Dlaczego właśnie my?

1. Mamy trzy zespoły ds. Sprzedaży, którzy mogą Ci się dobrze zaopiekować. Są bardzo odpowiedzialni za Twoją firmę.
2. Jesteśmy gotowi pomóc Ci rozwiązać każdy problem na czas. Zapraszamy do naszego pokoju.


Skontaktuj się z nami

image011.jpg


Zapytanie