Sprzęt narciarski VR

Sprzęt narciarski VR

Movie Power High-tech Fitness Club Virtual Reality Gym Ćwiczenie VR Skiing Simulator Sprzęt VR Skiing Equipment bardzo symuluje ośnieżoną scenę górską, dzięki czemu więcej osób w wirtualnej rzeczywistości może doświadczyć narciarstwa, sań, skuterów śnieżnych i innych sportów. Przebywający...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Movie Power High-tech Fitness Club Virtual Reality Gym Ćwiczenia VR Skiing Simulator Equipment

Sprzęt narciarski VR doskonale symuluje ośnieżoną scenę gór, dzięki czemu więcej osób w wirtualnej rzeczywistości może doświadczyć narciarstwa, sań, skuterów śnieżnych i niepowtarzalnego uroku innych sportów.

Pozostając wewnątrz, możesz galopować na śniegu, kontrolując prędkość i sceny. Bezprecedensowe poczucie uczestnictwa i wciągające uczucie dały ci niespotykany wyjazd na narty. vr skiing

Opis produktu

Cechy: Dynamiczna symulacja koła pasowego, precyzyjne pozycjonowanie czujnika w czasie rzeczywistym, powrót obrazów; wysokiej klasy okulary vr z najlepszymi wciągającymi doznaniami; sterowany kierunek i prędkość; Tryb wielokrotnego wyboru.


Najważniejsze cechy produktu:

Brak ograniczeń związanych z lokalizacją i klimatem, może w każdej chwili zapewnić graczom prawdziwe wrażenia z jazdy na nartach i w pełni zanurzoną symulację; Połączenie fitnessu i rozrywki można również wykorzystać do profesjonalnego wyczuwania równowagi i szkolenia technicznego na nartach.

Vr Skiing Simulator

Śnieżny bohater, przebywający w domu, jeżdżący na śniegu

Jazda na śniegu, prędkość i obraz są kontrolowane przez Ciebie, a niespotykane poczucie uczestnictwa i zanurzenia przynosi niezrównaną wycieczkę narciarską.


Scena jest piękna, odkrywając szczyty Alp

Scena gry jest bogata, a delikatny obraz doskonale przywraca scenę narciarską. Rozpocznij ekscytującą i wspaniałą przygodę alpejską. Ma wiele trybów, aby zaspokoić różne potrzeby graczy.


Osobista rywalizacja solo i multiplayer

Osobiste fantazyjne przedstawienie, oto twoja scena. Wieloosobowa rywalizacja wyścigowa online, oto twój stadion. Uwolnij swój osobisty urok, zarówno na scenie, jak i na arenie.


Sieciowe rankingi PK w czasie rzeczywistym

Przełamywanie ograniczeń geograficznych, wyścigi online w trybie dla wielu graczy. Konkurs online, ranking w czasie rzeczywistym, gromadzący globalnych graczy, globalny „turniej narciarski” wkrótce się otworzy.

Vr Skiing Simulator

Guangzhou Movie Power Technology Co., ogranicza się do rozwoju zintegrowanego przemysłu VR i projektu

aplikacja i promocja. Jest to przedsiębiorstwo high-tech, które koncentruje się na badaniach i rozwoju sprzętu VR i teatru 4D. Zobowiązanie firmy do dostosowywania urządzeń rozrywkowych VR, dynamicznego sprzętu teatralnego przez dziesięć lat oraz nieruchomości, edukacji, medycyny i innych dziedzin dostosowywania urządzeń VR do aplikacji, sprzedaży i serwisu razem. Firma z doskonałym efektem jakości i reputacji marki dla krajowego parku rozrywki, miasta gry animacji, aby stworzyć ponad 800 dynamicznych kin może przeżyć ponad 2000 centrów rozrywki VR. Produkty eksportowano do ponad 100 krajów na całym świecie.

factory2 (2)

Zapytanie