Gry VR Simulator

Gry VR Simulator

Największa z cech gier symulacyjnych VR jest odpowiednia dla dużego przepływu malowniczych miejsc lub ulic handlowych, które mogą pomieścić jednocześnie sześć osób, każdy film zajmuje około 5-8 minut, z szybkim działaniem i wysokimi dochodami. A dynamiczna platforma wyprodukowana przez Movie Power to ...

Szczegóły produktu


Największa z cech gier symulacyjnych VR jest odpowiednia dla dużego przepływu malowniczych miejsc lub ulic handlowych, które mogą pomieścić jednocześnie sześć osób, każdy film zajmuje około 5-8 minut, z szybkim działaniem i wysokimi dochodami. A dynamiczna platforma wyprodukowana przez Movie Power jest testem wytrzymałości na obciążenie do 5 milionów razy, może w pełni sprostać ciągłemu doświadczeniu o wysokiej wytrzymałości, dzięki czemu operatorzy nie muszą martwić się przepływem ludzi i ciągła praca może wpływać na działanie problemów z wyposażeniem.

Rodzina VR-VR-Simulator to mini kinowy model 9D vr, który w porównaniu z innymi kinami vr pozwala na jednoczesne korzystanie z wirtualnego świata przez 6 osób. Idealny dla całej rodziny do wspólnej zabawy, zabawy i poprawy relacji, zabawne jest również granie z przyjaciółmi, kolegami, kolegami z klasy i innymi osobami. Fajny wygląd, ciekawe i ekscytujące filmy pozwolą Ci pozostać niezapomnianym.


未标题-1122.jpg

Dlaczego warto wybrać nasze gry VR VR z rodziną VR?

1. Doskonała jakość - użyj najlepszego materiału, aby stworzyć wspaniałe malarstwo.

2. Chłodny wygląd samochodu w kształcie kosmosu, wygodne siedzenia, przyciągają więcej ludzi, kolorowe światła, bardziej atrakcyjne.

3. Wiele filmów wyboru, gracz może doświadczyć różnych filmów, więcej zabawy i 5 efektów specjalnych, bardziej realistyczne.

4. Łatwy w przenoszeniu, najmniejszy potrzebuje tylko 10 metrów kwadratowych, gdzie wiele osób odchodzi, 9d vr go.

5. O twoim miejscu: Bez ekranu, bez hałasu, bez dekoracji, natychmiast opłacalne!

6. Niskie inwestycje, wysokie dochody odniesienia! Sześć razy dochód porównujący jedno miejsce.

7. Specjalista eksportu, Złoty dostawca Alibaba, Twój absolutny zaufany partner.

8. Najlepsza obsługa posprzedażna, żadnych problemów

vr simulator (10).jpg


vr simulator machine.png


lisa.jpg

Hot Tags: vr gry symulacyjne, Chiny, producenci, dostawcy, fabryki, ceny, na sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like