Platforma do robienia zdjęć Vr

Platforma do robienia zdjęć Vr

Zarabiaj pieniądze 9D VR CS Gun Strzelanie Virtual Reality Game 9D Vr Shooting Motion Platform Simulator dla dorosłych Multiplayer Vr Shooting Motion Platform to najnowszy sprzęt vr przyniósł naszej Guangzhou Movie Power, że multiplayer może trzymać broń do strzelania w pokoju bez ograniczeń. ...

Szczegóły produktu

Zarabiaj pieniądze 9D VR CS Gun Strzelanie Virtual Reality Game 9D Vr Shooting Motion Platform Simulator dla dorosłych


Multiplayer Vr Shooting Motion Platform to najnowszy sprzęt vr przyniósł nam Guangzhou Movie Power, że multiplayery mogą trzymać broń do strzelania w pokoju bez ograniczeń. Gracze muszą po prostu założyć okulary ps4 HTC, a następnie cieszyć się nieograniczonymi możliwościami fotografowania.


Jest on oparty na zintegrowanym schemacie działania HTC VIVE. Obsługuje interakcję online dla wielu graczy. Jest to symulator strzelania HTC vive, który może śledzić pozycję gracza, ruch, kierunek. Co robisz, co poruszy i zareaguje na grę. Kiedy gracze będą nosić okulary wirtualnej rzeczywistości 360 °, całkowicie zanurzy się w świecie wirtualnej rzeczywistości, odblokuje przyszłość świata gier.


Vr Shooting Motion Platform można powiedzieć, że jest bezpieczna dla wszystkich grup wiekowych, mężczyzn i kobiet, bogate gry strzelanie podniecenia, z dobrą obsługą PPGun i przynieść prawdziwe wrażenie szoku i ekspresji, możesz pomóc grać jeszcze raz! Repeat Business jest najbardziej możliwy!

vr-Team-fighting

Zalety Vr Shooting Motion Platform:

1. Łączyła gry walki, sport i ekscytującą wirtualną rzeczywistość razem, wprowadzając graczy na prawdziwe pole bitwy.

2. Okulary HTC Vive o wysokiej rozdzielczości zapewnią graczom głębokie wrażenia.

3. Realistyczna rekonstrukcja sceny pozwala ci poświęcić się strzelaniu w CS i uświadomić sobie swoje pragnienie bycia wojownikiem.

4. Światowa premiera, pełny tryb automatyczny i ekskluzywne funkcje.

5. Działanie bezprzewodowe, nie ma potrzeby instalowania.

VR CS2

Szczegóły Vr Shooting Motion Platform :

Imię: Platforma do robienia zdjęć Vr
Rodzaj: 4 szt. Komputerów, i5-7400S - Intel USA, Windows
Komputer: 4 graczy
Kolor:
Niebiesko-czarny
Rozmiar: L3660 * W3660 * H2790mm

Okulary VR:

4 zestawy, stabilny i przejrzysty ekran OLED HTC ps4 VR Okulary

VR-CS

O nas:

Movie Power przykłada większą wagę do jakości produktu, projektu modelu i tworzenia treści. Sala wystawowa ma ponad 1000 metrów kwadratowych, na którą składa się sala VR, sala do nauki przedmiotów ścisłych oraz sala kinowa 4D. Ponad 30 rodzajów produktów VR dzieli się na 4 serie, serie sportowe, serie dziecięce, serie rozrywkowe i serie dynamiczne. Są sprzedawane na gorąco i popularne w ponad 50 krajach na świecie.

vr-park


Hot Tags: vr strzelanie platformy ruchu, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, cena, na sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like