VR Rowing Simulator

VR Rowing Simulator

VR Rowing Simulator Wiele już powiedziano o tym, że grania niektórych gier w wirtualną rzeczywistość można porównać do ćwiczeń. Przy wszystkich ruchomych i ramionach wymachujących, często użytkownicy zaczynają się pocić. Ale co, jeśli połączysz zestaw VR z użyciem rzeczywistego ...

Szczegóły produktu

VR Rowing Simulator

Wiele już powiedziano o tym, że granie w niektóre gry w wirtualnej rzeczywistości może być porównywalne do ćwiczeń. Przy wszystkich ruchomych i ramionach wymachujących, często użytkownicy zaczynają się pocić. Ale co, jeśli połączysz zestaw VR z użyciem prawdziwego urządzenia treningowego? To właśnie zrobił jeden startup, łącząc okulary VR z maszyną do wiosłowania.

vr rowboat.jpg


Parametr produktu

Nazwa produktu VR Rowing Simulator Wymagane miejsce 3,3 * 1,5 m
Rozmiar 2,4 * 1,4 * 2,05m Główny klient Wszyscy ludzie
Napięcie 220V Gwarancja 1 rok
Ekran 40-calowy wyświetlacz Certyfikat ISO9001, CE
Okulary VR Okulary głębinowe Gry 3 szt., Comiesięczna aktualizacja 1szt

vr rowboat3.jpgGuangzhou Movie Power Technology Co., Ltd specjalizuje się w VR Simulator i dynamicznym kinie 5d 7d od 9 lat, angażujemy się w rozwój produktów VR, produkcję i sprzedaż oraz dedykujemy kompleksowe rozwiązanie sali VR, która kończy się wyborem miejsca i dekoracją, Plan obiektu, promocja i promocja, i tak dalej, Nasze produkty zostały sprzedane do wszystkich fabryk i daleko do Europy, USA, Ameryki Południowej, Bliskiego Wschodu, Azji Południowo-Wschodniej, krajów i regionów w danym kraju. Teraz najgorętszy VR Super Hero, VR Wyścigi i stały VR ekstremalnych challenger Movie Power są liderem w branży.

Movie-Power-公司介绍.jpg


virtual reality bike (19).jpg

anna.jpg

Hot Tags: vr wioślarski symulator, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, cena, na sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like