Symulator Roller Coaster VR

Symulator Roller Coaster VR

VR Roller Coaster symulator jest proste i dwa głośniki i pedał, wygodne blackrest, aby przyciągnąć więcej klientów projektowania nowych tech fajny wygląd. Mamy dwa rozmiary mniejsze i większe. Projekt poprzedniego rozmiaru dla dziecka, a później jeden garnitur dla młodzieży, dorosłych. Specjalne i...

Szczegóły produktu


VR Roller Coaster symulator jest proste i dwa głośniki i pedał, wygodne blackrest, aby przyciągnąć więcej klientów projektowania nowych tech fajny wygląd. Mamy dwa rozmiary mniejsze i większe. Projekt poprzedniego rozmiaru dla dziecka, a później jeden garnitur dla młodzieży, dorosłych. Wyjątkowy i niepowtarzalny sposób przeżywa technologii VR przez położyć dolnej części ciała. Osiągnięcia, grać roller coaster w ograniczonej przestrzeni i czasie. Możemy mieć 15pcs podekscytowany filmów, które mogą zaspokoić zapotrzebowanie różnych klientów i silny ruch przynosi klientom, wciągające uczucie i niezapomniane pamięci.

VR Slide simulator.png

Nasza firma wszystkie produkty mają siebie badań i rozwoju oprogramowania, który jest ekskluzywny system rachunkowości i różnych system płatności, takich jak niestandardowe karty, wechat, i działają na monety. Co do platformy maszyny to produkowane przez siebie i pomyślnie przeszły test wytrzymałości 5 miliardów, które całe życie można dotrzeć do 8 lat w normalnych okolicznościach.

All-in-one maszyny nie trzeba instalować, Podłączanie zasilania podczas pracy maszyny. Z rolką pod maszyną, łatwy do przenoszenia wszędzie. Tak, że to'łatwe sterowanie s i wygodne przenoszenie można rozpocząć działalność vr bez względu na to, centrum handlowe, park rozrywki, sprawy ect.

滑板.jpg

Jako wiodąca firma w zakresie VR mamy ponad 10 lat doświadczenia z najlepszą obsługę i wysokiej jakości, profesjonalnych techników. Zapewniając naszym klientem dla lokalizacji projektu i projektu niestandardowe, 24godziny po sprzedaży usługi. Nasze produkty uzyskane certyfikaty ISO9001, CE i miał patent właściwość.

vr-workshop (3).jpg

Hot Tags: VR roller coaster symulator, Chiny, producenci, dostawcy, fabryki, ceny, sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like