Samochód wyścigowy Vr

Używając kasku VR i ekranu dwóch projektów, bardziej wrażliwych na poczucie zawrotów głowy, możesz doświadczyć z przodu symulacji samochodu wyścigowego w wysokiej rozdzielczości.

Szczegóły produktu

vr samochód wyścigowy

Korzystanie z kasku VR i ekranu dwóch projektów, bardziej wrażliwe na zmysł zawroty głowy, można doświadczyć przez przód ekranu wyścigowego wysokiej rozdzielczości samochód wyścigowy.Ten samochód wyścigowy vr, głównie w celu przyciągnięcia młodzieży, ruch siedzenia będzie stosunkowo niewielki, ale poczucie doswiadczenia w samochodzie jest dosyć perfekcyjne, może zsynchronizować zderzenia filmowe, zjazd, skręt, spadek i inne akcje, aby zapewnić graczom prawdziwe wyścigi.


图片27(001).jpg

图片28(001).jpg


Korzyść:

Ten samochód wyścigowy vr potrzebuje niewielkiego zapotrzebowania na powierzchnię, oszczędza namiot, nowy projekt jest bardziej wyszukany, super interaktywne zanurzenie, daje wiele radości i emocji, jest to bardzo intrygujące.


图片29_01.jpg

图片29_02.jpg

图片29_03.jpg


informacje o firmie

Guangzhou Movie Power Technology Co, Ltd.

Jesteśmy najwcześniejszym producentem urządzeń teatralnych 4D / 5D / 7D / 8D / 12D, 9D sprzętu kina jajowego, samochodu wyścigowego vr i innych produktów vr. Zapewniamy wyznaczoną produkcję, badania i rozwój we wczesnych dniach. Możemy również przejąć zamówienia OEM dynamicznej siedzenia, które są bardzo znane w kraju i za granicą.


图片31.jpg

Hot Tags: vr wyścigowy samochód, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, cena, na sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like