Vr Park

vr park experience experience to kompleksowe centrum doświadczeń z różnymi urządzeniami VR. Centrum doświadczeń VR zazwyczaj wybiera zintegrowane centrum handlowe, miasto rekreacyjne, kino, malownicze miejsce itd.

Szczegóły produktu

Co to jest park Vr?


Vr 9D Cinema For Sale.jpg


vr park experience experience to kompleksowe centrum doświadczeń z różnymi urządzeniami VR. Centrum doświadczeń VR zazwyczaj wybiera zintegrowane centrum handlowe, miasto rekreacyjne, kino, malownicze miejsce itd. VR to w pełni wirtualny świat, który przynosi zmysły na świat i stymuluje Twoją wizję, słuch, zapach i prawdziwe doświadczenie.

Nasze zalety parku vr

1) Materiał siedziska dobiera się do specjalnych materiałów sterylizacyjnych, które mogą skutecznie wyeliminować wiele szkodliwych bakterii.

2) niezawodność systemu siedzeń została znacznie poprawiona, unikając używania sprzętu z powodu przeszkody spowodowanej kurzem. Ogólna struktura jest trwała i trwa 10 lat.

3) Wewnątrz wnęki znajduje się wibrator kontroli dźwięku, który jest sterowany dźwiękiem, a amplituda i częstotliwość drgań siedzenia są kontrolowane przez dźwięk teatru.

4) Daj pierwszorzędną jakość, 72 godziny bez przerwy testowej, kontrola jakości sprawdzona przed fabryką.

Nasze ogrody z parku Vr


roller coaster 9d vr chair.jpg

9d vr box.jpg

9D Cinema Simulator Games.jpg


Nasza firma


图片 137.jpg


Guangzhou Film Power Technology Co Ltd specjalizuje się w VR Simulator i 5d 7d dynamiczne kino od 9 lat, jesteśmy zobowiązani do rozwoju produktów VR, produkcji i sprzedaży i dedykowane do zapewnienia całościowego rozwiązania Hall VR, który kończy się z wyborem miejsca i dekoracji, placówki, promocji i promocji itp. Nasze produkty zostały sprzedane na całym świecie, a daleko do Europy, USA, Ameryki Południowej, Bliskiego Wschodu, Azji Południowo-Wschodniej, itp. krajów i regionów. Teraz najgorętsze VR Super Hero, wyścigi VR i stojący VR ekstremalny challenger Movie Power są liderem branży.Nasz honor


图片 138.jpg

9d vr equipment.jpg


Wsparcie po sprzedaży

1. Instalacja

1) Wyślij techników do Chin, aby dowiedzieć się, jak zainstalować i przetestować.

2) Wyślemy Ci diagram, instrukcje, zdjęcia i filmy, aby je pokazać.

3) Wyślij naszego technika w celu zakończenia instalacji.


2. Gwarancja

Oferujemy Państwu pełną gwarancję roczną. Oferujemy 24-godzinną bezpłatną konserwację online i bezpłatnie dostarczamy uszkodzone części, z wyłączeniem ekranu projekcyjnego i lampy projektorów wywołanych czynnikami innymi niż człowiek.


3. Filmy

Nasz zespół pracuje nad filmami, zazwyczaj w ciągu każdego miesiąca możemy aktualizować 1-2 nowe filmy każdego klienta.


4. Projekt

Mamy profesjonalnego projektanta, który może dostarczyć i zaprojektować bilet i dekorację pokoju dla Ciebie. Pomóż Ci robić reklamy przyciągające więcej ludzi i wygrać na rynku.


图片 140.jpg

Hot Tags: vr park, Chiny, producentów, dostawców, fabryka, cena, na sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like