Gra wieloosobowa VR

Gra wieloosobowa VR

Gra Zombie Zarabianie pieniędzy Vr Walka online Razem 360 Stopni Fire Gun Vr Multiplayer Game Machine Gry zręcznościowe Gry zręcznościowe Produkty z grami wieloosobowymi VR składają się głównie z młodych grup i rynków dla rodziców i dzieci, w tym strzelania, deszyfrowania tajnego pokoju i horroru. Robić to...

Szczegóły produktu

Gra Zombie Zarabianie pieniędzy Vr Walka online Razem 360 Stopni Fire Gun Vr Multiplayer Gra Wyposażenie Arcade Fighting Games Maszyny

Produkty gier wieloosobowych VR składają się głównie z młodych grup i rynków dla rodziców i dzieci, w tym strzelania, deszyfrowania tajnego pokoju i horroru. Umożliwienie zespołowi / rodzicowi łączenie się w tym samym miejscu, aby rozwiązać problemy w grze.

vr multiplayer (2)


Proces pełnej gry wymaga od graczy doświadczenia w projektowaniu różnych poziomów, takich jak puzzle, siła fizyczna, współpraca, przetrwanie itp., Co nie jest jednorazowym doświadczeniem, gracz nie odnosi sukcesu w każdym wyzwaniu, projekt koncentruje się na pozwalając graczom wielokrotnie rzucać wyzwanie, dyskutować i rozwijać społeczność. Z tym wzrost zysku.

VR-shooting-game

Gra wieloosobowa VR ma kilka cech. Styl motywu więzienia zombie, nowatorski i niepowtarzalny design, jest kochany przez młodych ludzi. 42-calowy ekran wyświetla grę w czasie rzeczywistym, synchronizuje grę i udostępnia więcej ekscytujących chwil, przyciągając większą popularność. Z dotykowym panelem sterowania, a system jest płynny, łatwy w obsłudze. Dźwięk, wibracje i doświadczenie są pełne, a scena horroru jest mocno poruszona. Prawdziwy odrzutowy pistolet zwrotny, wielopoziomowa podłoga wibracyjna, realistyczny efekt.


O nas:

Bazując na standardzie 5S, obszar produkcyjny o powierzchni 10 000 metrów kwadratowych jest w dobrym stanie. Certyfikacja systemu zarządzania ISO9000 jest nie tylko skuteczną gwarancją jakości, ale także pozwala osiągnąć roczną produkcję na poziomie 3000 sztuk symulatorów VR i 2000 sztuk dynamicznego kina 4D. Wszystkie produkty są w pełni kontrolowane z surowców, akcesoriów, montażu, kontroli i testów. Szczególnie 72-godzinny nieprzerwany test cyklu życia przed wysyłką.

vr-solution

Hot Tags: vr multiplayer game, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, cena, na sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like