Motocykl VR

Motocykl VR

Motocykl VR Prowadzenie pierwszego punktu widzenia, odczuwanie prędkości przyjemności. Speed shuttle, poczuj prędkość wiatru Symulując prawdziwą grę wyścigową VR Motorcycle, gracz zobaczy pierwszą prawdziwą perspektywę jazdy motocyklem. Gra jest prosta i łatwa w obsłudze. Napęd...

Szczegóły produktu

Motocykl VR

Prowadzenie pierwszego punktu widzenia, odczuwanie prędkości przyjemności.

Speed shuttle, poczuj prędkość wiatru

Symulując prawdziwą grę wyścigową VR Motorcycle, gracz zobaczy pierwszą prawdziwą perspektywę jazdy motocyklem. Gra jest prosta i łatwa w obsłudze. Prowadź swój motocykl i sprint na torze wirtualnej rzeczywistości. Uważaj na przeszkody z przodu i poczuj dreszcz prędkości!


选 产品 .jpg


Idealne połączenie sprzętu motocyklowego i VR to najlepszy wybór dla graczy

VR Motorcycle to wyjątkowa gra wyścigowa, która doskonale łączy cechy motocykli i urządzeń do gier VR, ma bardzo realistyczne efekty wizualne i dźwiękowe. Grafika wysokiej rozdzielczości i precyzyjna gra; galopujący świszczący dźwięk samochodu, dźwięk silnika motocykla, dźwięk opon i tarcie gruntu, mocno chwytają serce gracza od wzroku i słuchu. Łączenie ekscytujących fabuł gry daje graczom bezprecedensowe poczucie substytucji i przyjemności.


blob.png


Wyścigi wieloosobowe, napędzające sprzęt VR pokazują technologię samochodową

Otwórz tryb wyścigów motocyklowych VR, rywalizację w sieci dla wielu graczy, wejdź w światową konkurencję dzięki ekscytującemu i realistycznemu doświadczeniu w grach. Brak reakcji na opóźnienie, wyrafinowana reakcja, naprawdę odczuwalna ekscytacja samochodu bez ślepej zmiany, porównywalna do prawdziwych wyścigów! Zaproszeni znajomi mogą także rywalizować online, pokazać swoje umiejętności w świecie wirtualnej rzeczywistości VR. Zrealizuj swoje pragnienie bycia królem samochodu!


vr motorbike 3.jpg


Realistyczne i stymulujące nowe wrażenia z rywalizacji o urządzenia VR

Motocykl VR wykorzystuje wysokiej jakości stal szklaną, prosty i fajny wygląd, w połączeniu z realistycznymi grami VR, jakby przeniesiony na scenę gry, jazda motocyklem i jazda. Gra wyścigowa VR pokazuje panoramiczne widoki 360 °, symuluje scenariusze wyścigów samochodowych i pozwala przeżyć prawdziwe wrażenia wyścigowe.


vr motorbike4.jpg

vr-factory.jpg

Wendy.jpg

Hot Tags: vr motocykl, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, cena, na sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like