VR Magic czasoprzestrzeni

VR Magic czasoprzestrzeni

Atrakcyjny Design mini, HTC Vive gry wirtualnej rzeczywistości symulator z Rich typów filmów co 's Mini Vr Magic czasoprzestrzeni? Mini Vr Magic czasoprzestrzeni jest nowych produktów VR wysokiej technologii, które będzie tworzyć unikalne doznania dla graczy. W wirtualnym świecie wszystko jest...

Szczegóły produktu

Atrakcyjny Design mini HTC Vive gry wirtualnej rzeczywistości symulator z bogaty typy filmy


Co to jest Mini Vr magia czasoprzestrzeni?

Mini Vr Magic czasoprzestrzeni jest nowych produktów VR wysokiej technologii, które będzie tworzyć unikalne doznania dla graczy. W wirtualnym świecie wszystko jest możliwe. Może być wzorzec życia, Wspaniała strzelanka, movie star i tak dalej. Magia interaktywne sprawi, że Twoje każde marzenie się spełniło.

Nasze Mini Vr Magic czasoprzestrzeni z duży dotykowy ekran, nasz fajny projekt będzie atrakcją w dowolnym miejscu i wystarczy tylko mała ilość miejsca, łatwe zarządzanie systemem jest dzięki czemu wszystko dobrze zorganizować dla swojego placu zabaw i w konkurencyjnej cenie. Gra trwa 5 Min. Można również ustawić czas gry 5-10 minut lub więcej długości.


Mini vr super hero.jpg

Gdzie umieścić symulator vr?

1. turystycznych atrakcji.

2. wszystkie rodzaje Club, tym prywatna firma klubu i regały club.

3.KTV.

4.supermarket.

mini-vr-super-hero(多角度).jpg

Dlaczego warto wybrać który?

1. ciekawe

Szukam emocje jest natura ludzka, jeśli nie jak wytłumaczyć tłumy na placu zabaw. Jak jest wirtualna rzeczywistość doświadczenia, że możemy według sceny, kąt i inne subtelne aspekty projektowania?

2. bogate treści

Możemy oferować że jesteś gry, które mogą przyciągnąć wszystkich osób w wieku bez względu na młodych i starych. Istnieje zoobie, Strzelanie, kreskówki i firut-cut.

3. trwałe

HTC VIVE okulary, wszystkie filmy na rynku mogą być odtwarzane i osiągnąć najbardziej skuteczne. Nasze produkty minęło CE certyfikacji.

选产品233.jpg

O nas:

movie power (2).gif

VR SUOER HERO-3.jpg

Hot Tags: VR magia czasoprzestrzeni, Chiny, producenci, dostawcy, fabryki, ceny, sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like