Movie Power Kids VR Machine Simulato

Movie Power Kids VR Machine Simulato

Movie Power Kids VR Machine Simulator to pierwsza wersja vr dla dzieci, która korzysta ze specjalnych lenów i okularów w celu zmniejszenia presji używania oczu i umożliwienia im zanurzenia się w świecie vr w najbardziej komfortowym i zdrowy sposób, jest model cyfrowy obsługiwany ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

   Movie Power Kids VR Machine Simulator to pierwsza wersja vr dla dzieci, która korzysta ze specjalnych lenów i okularów w celu zmniejszenia presji używania oczu i umożliwienia im zanurzenia się w świecie vr w najbardziej komfortowym i zdrowy sposób, to cyfrowy model służył jako pomoc w rozwijaniu inteligencji dziecka i innych umiejętności w zakresie umiejętności.

Sprzęt VR dla dzieci VR SimulatorVR jest najpopularniejszym produktem handlowym wirtualnej rzeczywistości dla dzieci, nadaje się do wielu wewnętrznych obiektów handlowych i centrum edukacyjnego dla dzieci. Niskie inwestycje, ale może przynieść ci szybkie i duże zyski.

partnerzy dzieci oświecenia - gra dla dzieci w połączeniu z ochroną środowiska, przygodą, naukami przyrodniczymi, magią i wspaniałymi elementami dotyczącymi przestrzeni kosmicznej, zapewnia wystarczająco dużo miejsca, aby zachęcić dziecięcą wyobraźnię i cieszyć się morzem wiedzy, dostosowując duże ilości zabawnego VR oświecenia gry dla dzieci.

 

W tym samym czasie, w złotym okresie dziecięcej gospodarki i wybuchu rynku VR, Simulator Maszyn VR dla dzieci jest najlepszym programem inwestycyjnym, którego nie możesz przegapić!


 • Element: Movie Power Kids VR Machine Simulator

 • Model: MP-Kids VR Machine Simulator

 • Wymiary: L700 * W800 * H1300MM

 • Waga: 75 kg

 • Moc: 1000 W

  children vr kids (7).jpg


 • Przedstawiać:

 • Movie Power Kids VR Machine Simulator to niezależne badanie i rozwój dla dzieci w wieku 3 - 10 lat z nową koncepcją edukacji dzieci. Dzieci mogą znajdować się w wirtualnym świecie gier fantasy i doświadczać rozrywki VR w grze dzięki ręcznym okularom VR, a także otrzymywać prezenty. rozrywka, edukacja, nauka jako całość.


 • Korzyść
  Łatwość gry: Korzystając z ręcznych okularów VR, steruj lewymi i prawymi klawiszami okularów VR, aby wybrać grę i rozpocząć grę.

 • children vr kids (12).jpg • Okulary ręczne VR
  Każdy Simulator Maszyn VR dla dzieci jest wyposażony w okulary ręczne VR, dzięki którym możesz cieszyć się panoramicznym widokiem 360 °. Aby stworzyć wciągające środowisko, dziecko, które nosi okulary ręczne VR, odwróci głowę i scena odpowiednio się poruszy;
  Okulary Oba mają dwa przyciski, The Front służy do pomocy eksperymentatorowi, aby ukończyć główny interfejs operacji i scen układanki w interakcji, takich jak wybór gier, w grze, przełączanie gier, strzelanie, strzelanie z łuku, strzelanie i wkrótce.


children vr kids (4).jpg

Funkcja dla symulatora maszyn wirtualnych dla dzieci

1. Różne Kolor Symulator Maszyn VR dla dzieci do wyboru.
2. Interesujący wygląd niedźwiedzia.
3. Trzymane w rękach okulary VR.
4. Połączona obsługa vr maszyna do gier, łatwa w utrzymaniu biznesu.
5.Uzyskaj naukę dzięki grze wirtualnej rzeczywistości.
6. Duża zawartość, ogromne gry.
7. Niskie inwestycje na maszynie i wynajem.


Kino 4D, kino 5D, kino 7D, kino 9D VR, symulator jaja VR, rodzina 6 foteli vr, Stały VR, samochód wyścigowy VR, Magic Interactive VR, Robot VR, VR Bike, VR Tank, Spacer kosmiczny VR to najdłuższa linia produktów. We wczesnych etapach wirtualnej rzeczywistości, włączyliśmy pojęcie dynamicznej symulacji do wirtualnej rzeczywistości. Teraz, szeroki wachlarz urządzeń VR, mogą być również park rozrywki VR.

Movie Power jako jeden z wiodących dostawców rozwiązań VR, mamy bogate doświadczenie w planowaniu i projektowaniu rzeczywistości wirtualnej, w tym kino, muzeum VR, rozwiązanie VR dla edukacji itp. Poniżej przedstawiamy projekty VR, które zaprojektowaliśmy dla naszych klientów.

MP alibaba.jpg


Nasze usługi

Usługa przedsprzedażna

1. Projekt miejsca operacji (PS / CAD). Oferujemy profesjonalny projekt strony 3D dla Twojej witryny.

2. Doświadczona propozycja planu działania muzeum i szkolenie w zakresie obsługi sprzętu.

3. Plakaty reklamowe i wsparcie promocji online.

4. Całodobowa usługa online.

 

Obsługa posprzedażna

1. Instalacja

Oferujemy 3 opcje, aby zapewnić lepszą usługę instalacji dla naszych klientów.

A. Wyślij swoich techników do Chin, aby dowiedzieć się instalacji i testowania

B. Prześlemy Ci schemat, instrukcje, zdjęcie i filmy wideo, aby je wyświetlić.

C. Wyślij naszego technika do swojej lokalizacji, aby ukończyć instalację.

2. Gwarancja

Oferujemy pełną, roczną gwarancję fabryczną, oferujemy 24-godzinną konserwację online za darmo i dostarczamy za darmo uszkodzone kluczowe części z wyłączeniem ekranu projekcyjnego i lampy projektorów wywołanych czynnikami innymi niż ludzkie. Roczna gwarancja na sprzęt. wsparcie, darmowe oprogramowanie i aktualizacja gry.

3. Filmy

Nasz profesjonalny zespół pracuje nad filmem, zwykle możemy aktualizować 1-2 nowe filmy co miesiąc do naszych klientów w okresie gwarancji.

4. Projekt

Posiadamy profesjonalnego projektanta, możemy dostarczyć i zaprojektować dla Ciebie bilet i dekorację pokoju. Pomóż ci robić reklamy przyciągające więcej ludzi i zdobądź rynek.

Allison.jpg旺旺online.jpg

Zapytanie