VR Kids Racing

VR Kids Racing

Szalony 3D 5 d 7 D 9 D ruchu gra Arcade Racing samochód jazdy symulator Vr gry maszyny na sprzedaż Ci powinni wiedzieć, co to jest 9dvr? 9D Vr jest wyjątkowy udany produkt komercyjny VR, wejścia tylko trzeba nosić okulary VR, a następnie przejść do świata. Pęknie granica wirtualnym i rzeczywistym świecie i...

Szczegóły produktu

Szalony 3D 5 d 7 D 9 D ruchu Gry Arcade wyścigi samochodów jazdy symulator Vr gry maszyny na sprzedaż

virtual reality simulation rides (1).jpg

Należy wiedzieć, co to jest 9dvr?

9D Vr jest wyjątkowy udany produkt komercyjny VR, wejścia tylko trzeba nosić okulary VR, a następnie przejść do świata. Pęknie granica wirtualnym i rzeczywistym świecie i zabiera widza niesamowite doświadczenie. Składa się z trzech produktów nowej rewolucji, interaktywne kino z 360 Funkcja rotacji, wciągające okulary, przełom vr rozrywka zawartości platformy.

Jeśli wziąć miejsce w jednym z naszych symulatorach na pewno straci kontakt z przygoda rzeczywistość w nową erę VR. Istnieje potrzeba ekran i rzutnik w 9d kino vr. Nosić okulary VR, a następnie poczuć to, co widzisz.

virtual reality simulation rides (2).png

VR dzieci Racing to jedna z hot sprzedaży produktów z filmu zasilania, który jest nowy wynalazek produktu i nowy design z naszych biały chłodny czarny wygląd w 2018 roku.VR Kids Racingzaawansowanej konfiguracji, który jest ulepszoną wersją jazdy. Zgodnie z wrażenia, różne gry, poke efekt stereo dźwięku, kiedy można umieścić na hełm VR, jesteś jak wprowadzenie prawdziwych wyścigów race jako jednego z konkurentów. TylkoVR Kids Racingpozwala poznać poziom kontroli kierowca wyścigowy i dobry samochód VR nie pozwoli Ci zawroty głowy, to tylko będzie można podekscytowany. Cieszmy się, szybkość i pasja!

virtual reality simulation rides (13).jpg

O nas:

about us.jpg

未标题-13.jpg

Hot Tags: dzieci VR, wyścigi, Chiny, producenci, dostawcy, fabryki, ceny, sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like