Vr Horse

Vr Horse

Rozrywka Htc Vive Okulary Vr Virtual Reality Arcade Simulator Jazda konna Wyścigi Gra Machine Entertainment Fitness, ulepszenia doświadczenia VR horse jest wyposażony w importowane urządzenie mobilne. Gracze mogą przyspieszyć przewijanie do przodu i do tyłu, aby kontrolować kierunek ...

Szczegóły produktu

Rozrywka Htc Vive Okulary VR Virtual Reality Arcade Simulator Jazda konna gra wyścigowa


Rozrywka Fitness, ulepszenia doświadczenia

Koń VR jest wyposażony w importowane urządzenie mobilne. Gracze mogą przyspieszyć przewijanie do przodu, spowolnić do tyłu, kontrolować kierunek obracając się wokół ciała, podczas gdy gracze przez grę wzmacniają mięśnie talii, poprawiają poczucie równowagi, ćwiczą nerwy ruchowe, aby zdobyć doświadczenie w ulepszaniu rozrywki!

vr horse ride (8).jpg

"Phantom Western World" to strzelanka do gier VR, oparta na zachodniej scenie, utrzymujemy wizję, scenę dźwiękową i ruch idealnie razem, możemy zapewnić jednego gracza, możemy również wspierać walkę wielu graczy.


vr horse ride (5).jpg

Przewodnictwo operacyjne:

1. Za pomocą pistoletu wystrzelić wskaźnik "Western World", aby rozpocząć grę

2. Przyspieszy twoje ciało, utrzymując ciało do tyłu, spowalniając; lewostronne i prawe pochylenie oznacza skręcanie w lewo i prawo.

3. Przyspieszy twoje ciało do przodu, utrzymując ciało w tyle oznacza spowolnienie; lewostronne i prawe pochylenie oznacza skręcanie w lewo i prawo.

4. Kiedy zlikwidujesz ilość zombie, zostanie zaktualizowana broń, użyj pistoletu w dłoni, aby wycelować w otrzymaną broń.

5. Wejdziesz do gry na kolejnym poziomie, gdy usuniesz wystarczająco dużo zombie, poziom gry będzie wyższy, a zombie mocniejszy.


vr horse ride (1).jpg


O nas:

vr horse ride (3).jpg

movie power (14).gif

Hot Tags: koń vr, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, cena, na sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like