Gry VR Virtual Reality VR

Gry VR Virtual Reality VR

Wirtualna rzeczywistość VR Gatling Magiczna przestrzeń, namiętne strzelanie Symulowane wirtualne gry VR Gatling są w pełni zintegrowane z wirtualnym środowiskiem bitewnym, stymulując bardziej wciągające wrażenia z gier. Pistolet maszynowy Gatling ze swoimi obrotowymi i wibrującymi efektami pozwala ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Gry VR Virtual Reality VR

选 产品 2.jpg

Magiczna przestrzeń, namiętne strzelanie

Symulowane wirtualne rzeczywistości VR Gatling są w pełni zintegrowane z wirtualnym środowiskiem bitewnym, stymulując bardziej wciągające wrażenia z gier. Pistolet maszynowy Gatling ze swoimi obrotowymi i wibrującymi efektami pozwala naprawdę "przegrać" w wirtualnej wojnie, szaleńczo pędząc w kierunku rosnącego wroga.

加特林 2.jpg


Wciągający i realistyczny ekran gry, fajne urządzenie VR

Przed realistyczną sceną bitwy, naciśnij przycisk, aby strzelić do wroga, VR Gatling Virtual Reality Games skonfigurował duży ekran LCD. Ekran gry wyświetla się na ekranie LCD. W oczach odwiedzających działania gracza są drukowane w grze. Różne pierwiastki miały cudowną reakcję chemiczną, która bardzo przyciągnęła konsumentów!

Pistolet maszynowy może skanować dookólnie

Wszechstronna strzelanka Gatling, innowacyjne połączenie zaawansowanej technologii z rękojeści, naciśnij przycisk, który wystrzelił bezpośrednio. Ma różne efekty doświadczenia z podobnymi produktami na rynku, a to naprawdę przyciąga więcej graczy i generuje większe zyski.

VR Gatling Virtual Reality Games Urządzenie VR dla graczy w różnym wieku

Symulowany Gatlin, pionowy obrót ciała - strzelanie wszechkierunkowe bez ślepych zaułków. Informacje zwrotne o uderzeniach w czasie rzeczywistym sprawiają, że doświadczenie jest bardziej realne. Może wyregulować wysokość pistoletu Gatling stosownie do wysokości gracza i zadowolić więcej graczy. Więcej gier jest stale aktualizowanych.


VR-gatling.jpg

Prosta obsługa, aby przywrócić efekt prawdziwej broni

Fajny kształt karabinu maszynowego Gatling, interakcja w czasie rzeczywistym z grą, rotacja lufy w celu uzyskania prawdziwych doznań strzeleckich, platforma do obrony wieży maszynowej. Tak więc, jeśli chcesz wziąć głęboki oddech w grze, odtworzona jest prawdziwa scena gry, aby gracz mógł poczuć grad pocisków na polu bitwy.


venus.jpg

Zapytanie