Interaktywny strzelec strzelniczy Symuluj doświadczenie VR Gatling Master z fabryki

Interaktywny pistolet strzelecki doświadczenie VR gatling mistrz z fabryki VR Gatling jest w rzeczywistości gra rąk, lokalizator laserowy może śledzić pierwsze znaczące i ręce wszystkich działań kontrolera, co pozwala graczom zrobić wszelkiego rodzaju ruchów za pomocą dłoni. To również sprawia, że HTC Vive jest ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Interaktywny pistolet strzelecki doświadczenie VR gatling master z fabryki
VR Gatling jest w rzeczywistości gra, lokalizator laserowy może śledzić pierwsze znaczące i ręce wszystkich działań kontrolera, co pozwala graczom wykonywać wszelkiego rodzaju ruchów za pomocą dłoni. To również sprawia, że HTC Vive jest bardzo odpowiedni do dostępu do boiska VR.
Symulator strzelania HTC Vive Gatling Gun wprowadza nowe doświadczenia w grach strzeleckich i sprawia, że czujesz się bardziej ekscytujący.

image001.jpg


CECHY maszyny do maszyn vr
1. Peryferia z grą do naśladowania, dzięki czemu doświadczenie jest naprawdę immersive, emocjonujące.
2. Klasyczna gra obrony wieży Gatlin vr, rzucanie granatami, unikanie pocisków. Wszystkie rodzaje wpływają na stworzenie ciężkiego wrażeń VR.
3. Sprzęt z synchronicznym stylem gry, dziwne, ekscytujące gry, przyciąga widzów.
4. Aby dostosować się do szerokiego zakresu wiekowego, przełamać impas w doświadczeniu VR dla dzieci, aby doświadczenie było bardziej interesujące, bardziej profoud

USŁUGI SPECJALNE
A. W przypadku nowych klientów można zlecić próbne testowanie jakości produktu i sprzedaży na rynkach.
B.wymiarujemy produkt niestandardowy jako wymagany i umieścimy logo.
C. W przypadku awarii, nasz technik wykona profesjonalne rozwiązanie
Z obrazem dla klienta, który pokazuje jak działać krok po kroku. W przypadku części zamiennych zastąpimy je klientem bezpłatnym lub bezpłatnym.
D.we może pomóc klientowi zarezerwować hotel, jeśli przyjeżdżają do Chin, a jeśli to konieczne, możemy odebrać klientowi na lotnisku lub w hotelu.


Zapytanie