Zestaw gier Vr

Zestaw gier Vr

Dzieci Lovely Simulateur Vr Gaming Set 9D Virtual Reality Free Vr Movies 2 Seats Simulator Equipment Vr Gaming Set zawsze pod najgorętszymi przedmiotami sprzedażowymi, z większą szansą na biznes, bardziej popularną dla miłośników, przyjaciół i rodziny. Z wygodną kabiną na jajka, kolorową diodą ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu


Dzieci Lovely Simulateur Vr Gaming Set 9D Virtual Reality Free Vr Movies 2 Seats Simulator Equipment

Vr Gaming Set zawsze pod najgorętszymi przedmiotami sprzedażowymi, z większą szansą na biznes, bardziej popularną dla miłośników, przyjaciół i rodziny, aby cieszyć się razem. Z wygodną kabiną na jajka, kolorowym wyświetlaczem efektów LED, wysokiej rozdzielczości hełmem zanurzeniowym, systemem dźwięku przestrzennego 3D, inteligentnym uchwytem, platformą dynamiczną 360 stopni. to szeroki zakres działania. Dozwolone są miejsca o dużym natężeniu ruchu pasażerskiego, takie jak: park rozrywki, park rozrywki, kino teatralne, gospodarstwo, kryty i odkryty plac zabaw dla dzieci, ulica spacerowa, centrum handlowe, nadmorski kurort, itp. I różne rodzaje filmów, które zapewnią Ci różne wrażenia. Dołącz do nas, aby uzyskać więcej zabawy i więcej możliwości biznesowych.

9d vr machine (20)

Funkcje i funkcje zestawu gier Vr

1.5 efektów specjalnych (strumień powietrza, wibracja doczołowa, ruch wsteczny, zamiatanie nóg, wiatr na ucho)

2.4 inny tryb do wyboru 1/2/3/4 miejsca są dostępne, bardziej elastyczne dla Twojej firmy

3. 3 szklanki o wysokiej rozdzielczości

4. z 22-calowym 42-calowym kontrolerem do wyboru

5,60 sztuk dla filmu 360 stopni, 100 sztuk dla 180 stopni. Aktualizuj film 1-2szt miesięcznie za darmo

9d vr machine (26)

Co jest wliczone?

Vr Gaming Set, przetłumaczony jako dynamiczna platforma do wirtualnej rzeczywistości, składa się z okularów VR, dynamicznej platformy efektów specjalnych i stołu kontrolnego (model 19-calowy, 21.5-calowy model dotykowy i 42-calowy model dotykowy do wyboru). poczucie realizmu z dźwiękowego, wizualnego, dotykowego, dzięki czemu można cieszyć się doświadczeniem upadku, wibracji i innych nowych prawdziwych uczuć, wciągających i zabawnych.


Miejsce dostępne

3 miejsca 2 miejsca 1 miejsce
Platforma Motion Obrót o 70 stopni Obrót o 70 stopni Rotaion 360 stopni
Napięcie 220V 220V 220V
Moc 4KW 3KW 2,2 kW
Rozmiar L2.1 * W2.1 * H2.2M L2.25 * W0.9 * H2.2M L1.1 * W1.1 * H2.2M
Waga całkowita 750 KG 520 kg 350 kg
Okulary 3 szklanki 3 szklanki 3 szklanki
Powierzchnia 8CBM 4.5CBM 3CBM

vr chair

O nas :

Movie Power sprawia, że Twój biznes Vr Gaming Set odnosi sukcesy

Najważniejszy dla biznesu Virtual Reality, ponieważ nikt nie chce spróbować, jeśli jego wygląd nie jest blask i atrakcyjny, w końcu tworzymy „księżycowy projekt cruve”, który jest zupełnie inny niż obecny na rynku kształt 9d360 Vr Chair Vr Equipment. I jako opinia z rynku w ciągu ostatnich 3 lat, jest dość popularna i wszyscy klienci powiedzieli: „kiedy zobaczą krzesło VR Movie Power, mogą zobaczyć przyszłość technologii!

IMG_0191_副本

Zapytanie