Virtual Reality Arcade VR Spaceship

Virtual Reality Arcade VR Spaceship

Virtual Reality Arcade VR Spaceship Virtual Reality Arcade VR Spaceship zabierze Cię w podróż dookoła świata i spróbuje wszystkiego na świecie. Zintegruj naturalne zjawiska, katastrofy, kulturę i edukację z doświadczeniem zabawy, aby osiągnąć interakcję, uczestnictwo, doświadczenie, edukację i inne ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Virtual Reality Arcade VR Spaceship

blob.pngVirtual Reality Arcade VR Spaceship zabierze Cię w podróż dookoła świata i spróbuje wszystkiego na świecie

Zintegruj naturalne zjawiska, katastrofy, kulturę i edukację z doświadczeniem zabawy, aby osiągnąć interakcję, uczestnictwo, doświadczenie, edukację i inne cele


blob.png


Graj razem, a obroty zwiększają się o 12 razy

przewozi on 12 osób jednocześnie, zwiększa przepływ pasażerów, rozwiązuje problem kolejkowania, 12 współpracuje ze sobą, inspiruje klientów do konsumpcji, jest to magiczny artefakt, który warto mieć.

Niepowstrzymany krzyk, nie chcesz przestać

Zintegruj styl technologii kosmicznej, prosty i fajny, wybierz wysokiej jakości materiały wideo, różnorodne rodzaje filmów w tym samym czasie, od magicznego powieści po horror nawiedzony dom pojawi się na twoich oczach.

Elementy konstrukcyjne:


1, Wielofunkcyjne skórzane siedzisko

2, zestaw słuchawkowy do rzeczywistości wirtualnej

3, dmuchanie maszyny

4, zamiatanie sprzętu

5, stereofoniczne głośniki przestrzenne 3D

6, multi-seat, 12 osób ogląda wideo w tym samym czasie


Zalety wirtualnej rzeczywistości Arcade VR Spaceship:


Odpowiednie dla mężczyzn i kobiet, młodych i starszych, aby doświadczyć, popularne produkty naukowe są łatwo poszukiwane przez dzieci, fajne i łatwe do złapania oka. Jednocześnie może pomieścić 12 osób, produkty o wysokiej wydajności, wiele korzyści. Obszary operacyjne są bardziej selektywne, takie jak place, parki, place zabaw, kina mogą być obsługiwane.


blob.png

Virtual Reality Arcade VR Spaceship punkt sprzedaży:

Unikalny styl prostego, fajnego, pełnego wyczucia technologii

Konstrukcja zewnętrzna to oryginalność, prosta estetyka i dynamika technologiczna są połączone w jedno, z pełnymi niebieskimi światłami LED, tworzącymi piękno rzemieślników.

Ostateczny efekt obrazu, wciągające wrażenia w jego otoczeniu

Zaspokoić wszystkie iluzje fantazji, poza wyobraźnią szczytowych efektów wizualnych. Realizm stworzony przez ekstremalne wizualne i dynamiczne efekty specjalne jest niczym astronauta w kosmosie.

Efekt psychedelic LED flashing, efekt jest bardziej szokujący

Z efektem migania diody LED poczucie tajemnicy statku kosmicznego jest silniejsze i migocze wraz ze zmianą sytuacji. Legenda science fiction zostanie wystawiona na twoich oczach.


Przygotuj się do uruchomienia Star Trek jednym kliknięciem

Urządzenie jest wyposażone w funkcję inteligentnego startu z jednym przyciskiem. Dopóki doświadczający siedzi na statku kosmicznym i podnosi okulary, dotknij przycisku inteligentnego startu, aby przelecieć wszechświat i poznać legendę przestrzeni kosmicznej.


Platforma dynamiczna o sześciu stopniach swobody, nieograniczona moc

Ekskluzywny sześciostronny system dynamicznej platformy, niezależnie opracowany przez firmę, w znacznym stopniu przywraca wstrząsy napotykane podczas lotu statku kosmicznego, a stan nieważkości w kosmosie sprawia, że doświadczenie staje się bardziej realne.


Urządzenie do symulacji efektów środowiskowych, bardziej realistyczne

Jest wyposażony w efekty symulacji środowiskowych, takie jak dmuchanie, zamiatanie, rozbijanie bioder i cofanie, aby naprawdę przywrócić wiatr, fale, intensywne kolizje, swobodny spadek i inne działania, które występują w danej sytuacji. Doświadczenie jest bardziej autentyczne.

Specyfikacja produktu ( MM )

waga produktu ( KG )

waga ( KG )

Moc produktu ( KW )

Napięcie ( V )

Powierzchnia (M² )

L7016 * W2940 * H1809

1000

1500

10

220

22

HTB1EuLabDtYBeNjy1Xdq6xXyVXa7.jpg


judy.jpg


Zapytanie